Showbyznys

23. května 2022 12:38

redakce Prima Lajk

Bývalka Kurta Cobaina prozradila, že jí Johnny Depp zachránil život. Co se jí proboha stalo?

Courtney Love vyjádřila podporu Johnnymu Deppovi během soudního sporu s Amber Heard.

Už několik týdnů trvá soudní tahanice bývalého hollywoodského páru Johnnyho Deppa a Amber Heard. Na povrch vyplouvají různé nové a znepokojivé informace, které hýbou nejen Hollywoodem, ale celým světem. Mnoho celebrit proto veřejně vyjadřují podporu jednomu z dvojice.

Nyní se mezi ně zařadila i bývalá žena amerického zpěváka grungeové skupiny Nirvana Courtney Love, která chtěla veřejně poděkovat Johnnymu Deppovi za záchranu života. „Nechci nikoho veřejně soudit, chci vám jen říct, že mi Johnny dal KPR (kardiopulmonální resuscitaci) v roce 1995, když jsem se předávkovala drogami,“ narážela Love na incident, který se odehrál krátce po smrti jejího manžela Kurta Cobaina v oblíbeném hollywoodském klubu celebrit The Viper Room, jehož spolumajitelem byl právě Depp.

V té době měla zpěvačka velmi těžké období a starost o společnou dceru Frances po brzkém odchodu manžela nesla jen s velkými obtížemi a často se uchylovala k drogám a alkoholu. „Když jsem byla závislá na cracku a Frances tím hrozně trpěla, napsal jí Johnny čtyřstránkový dopis k jejím 13. narozeninám,“ řekla Love ve videu s tím, že se spolu vlastně ani neznali, přesto její dceři psychicky pomáhal, za což mu bude navždy vděčná.

Zároveň se však nechala slyšet, že s Amber Heard na jednu stranu soucítí, neboť i ona byla v jednu chvíli nejnenáviděnější ženou na světě. I přesto ale stojí na straně Deppa a věří, že spravedlnosti bude učiněno zadost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také