České šití roušek dobývá Hollywood! Natočí o nás film, Babiše si zahraje hvězda Avengers! (apríl)

Český národ se v době pandemie semknul a táhne za jeden provaz! A stal se tak vzorem i pro samotný Hollywood!

Současný nouzový stav a situace kolem pandemie asi dělá lidem nejednu vrásku na čele, minimálně jednu pozitivní věc ovšem ukázala. Že se český národ v krizi stále umí semknout a táhnout za jeden provaz. V době nedostatku roušek je šijí doma svépomocí, rozdávají potřebným, dali dohromady miliony na koupi potřebných ventilátorů a zkrátka pomáhají tam, kde je to nejvíce třeba. O nutnosti nošení roušek se u nás pak natáčí i virální videa určené do celého světa a premiér Andrej Babiš se dokonce snažil na Twitteru americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi dokázat, aby si vzal z České republiky (nejen) v případě roušek příklad. Trump sice tento vzkaz nechal bez povšimnutí, všimli si ho ovšem jinde. A to v samotném Hollywoodu!

Ano, několik hollywoodských producentů si po premiérově statusu více začalo všímat situace v České republice. A jelikož v USA zatím tolik inspirativních činů nevzniká, rozhodli se tento český příběh o pomoci a sounáležitosti zfilmovat, a otevřít tak ostatním oči. Jedním z producentů je pak jeden z nejslavnějších herců současnosti, hvězda Avengers Robert Downey Jr.

Ten nejenže bude celý snímek produkovat, ale chce si zahrát samotného Babiše. První námět už pak začíná kolovat po Hollywoodu a zalíbil se i samotnému Leonardu DiCapriovi, jenž údajně vyjádřil zájem zahrát si ministra vnitra Jana Hamáčka a je ochoten podstoupit pro roli velkou fyzickou proměnu. Údajně by byl pak rád, kdyby si ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha zahrál jeho kamarád Brad Pitt. Uvidíme, jak tyto smělé plány nakonec dopadnou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také