Chcete vypadat jako Rock? Obří svalovec odhalil šílenou dietu, kterou dodržoval před Rychle a zběsile 8. Zvládli byste ji?

Co všechno musí slavný herec sníst, aby se stal nejsilnějším borce v Hollywoodu?

Populární herec Dwayne Johnson patří mezi nejsvalnatější herce současnosti. Svou obrovskou postavu ale rozhodně nemá zadarmo a musí se kvůli ní pořádně nadřít. Ostatně, jeho neuvěřitelnou hromadu svalů můžeme aktuálně vidět v kině už v osmém díle série Rychle a zběsile. Právě při natáčení akčního snímku se herec rozhodl nabrat ještě více svalů a dosáhnout neuvěřitelných 118 kilogramů. Že se mu to nakonec povedlo, můžete ve filmu posoudit sami. Jak ale této váhy společně s tělem plným svalů dosáhl?

V první řadě za to může obrovská dřina v posilovně. Rock tak chodil cvičit rovnou šestkrát týdně a posilování dvakrát denně u něj není žádnou výjimkou. Ve svých cvičení se pak samozřejmě střídavě zaměřuje na všechny části svého těla včetně nohou, zad či ramen. Dalo by se pak říct, že některé dny tráví u cvičících strojů více času než před kamerou. Není to ale celé pouze o cvičení, ale také o přísně dietě. Během té musí Dwayne Johnson denně spořádat neuvěřitelných 6 tisích kalorií!

Tahle úspěšná hora svalů tak musí během dne sníst rovnou sedm obrovských chodů, aby nabrala tu správnou svalovou hmotu. A zaručuji vám, že spousta z vás by nesnědla ani polovinu jeho pravidelného přídělu. Co všechno musí kvůli drsné dietě zkonzumovat?

1. chod – 2 vajíčka, 2 misky ovesných vloček, 280 gramů tresky

2. chod – 1 miska zeleniny, 340 gramů brambor, 230 gramů tresky

3. chod – 230 gramů kuřete, dvě misky rýže, miska zeleniny

4. chod – 230 gramů tresky, dvě misky rýže, miska zeleniny, rybí olej

5. chod – 230 gramů steaku, 340 gramů pečených brambor, špenát

6. chod - 280 gramů tresky, 2 misky rýže, salát

7. chod – 30 gramů proteinu, 10 vaječných omelet, miska zeleniny, rybí olej

Většího borce než Rocka zkrátka jen tak nenajdete. Nebo si snad myslíte, že byste tohle zvládli?

Sdílejte článek

Přečtěte si také