Chystá se film o válce na Ukrajině. V roli Putina se objeví Depp, Zelenského si zahraje Zelenskyj

Hollywood již chystá snímek o tragických událostech posledních týdnů. A tvůrci nemohli vybrat lepšího hlavního představitele!

!!! Apríl !!!

Děsivé události na Ukrajině, kde po vpádu ruských vojsk stále probíhá válka, jež si vyžádala tisíce mrtvých, s hrůzou sleduje celý svět a ovlivňují prakticky každého z nás. Jenže jak už to tak u podobných tragédií bývá, vypočítavý Hollywood už naopak vidí příležitost natočit o současném dění velkolepý a dojemný snímek.

Ano, ve Spojených státech opravdu nezahálejí a chystají doposud nepojmenovaný film o aktuálním dění na Ukrajině, jehož hlavním hrdinou bude prezident Volodymyr Zelenskyj. Projekt by pak měl sledovat jeho cestu od komika a hlavní hvězdy seriálu Sluha národa do pozice hlavy státu, který se musí v současné válce postavit agresorovi z Ruska. A hledání hlavního představitele nezabralo tvůrcům příliš času.

Hlavní role se totiž neujme nikdo jiný než sám Volodymyr Zelenskyj! Roli získal ukrajinský prezident v podstatě jen po videohovoru, na kterém měl před producenty a režisérem snímku Timem Burtonem jeden ze svých tradičních projevů. „Tady nebylo v podstatě o čem přemýšlet. Nikdo jiný nedokáže ztvárnit mimiku, hlas či pohyby Zelenského tak jako sám Zelenskyj. On si tu roli zaslouží nejvíc a hereckých zkušeností má navíc nespočet,“ vysvětluje svou volbu Tim Burton, který má na svém kontě např. klasiky Střihoruký Edward, Karlík a továrna na čokoládu či Ospalá díra.

Natáčet by se pak mělo ihned, jak aktuální válečná situace skončí a Zelenskyj bude mít čas přijet za tvůrci do Spojených států. Natáčení by mělo probíhat nejen na samotné Ukrajině, ale po celé Evropě. Zájem nahradit ukrajinské kulisy oznámila i Česká republika. Režisér pak chce film pojmout jako temnou podívanou s hororovými podtóny. Část tržeb z filmu by pak měla jít na pomoc Ukrajině.

A když film točí Tim Burton, nesmí samozřejmě chybět ani jeho dvorní herec, kontroverzní Johnny Depp, který si nezahraje nikoho jiného než hlavního záporáka Vladimira Putina! Pro Deppa pak půjde o výtečnou příležitost vrátit se zpátky do první hollywoodské ligy a herec doufá, že se ztvárněním nejnenáviděnějšího muže současnosti zbaví nálepky u mnohých nenáviděného herce. Tak uvidíme, jak se mu to povede.


Přečtěte si také