VIDEO: Takhle Zelenského neznáte! Ukrajinský prezident dříve natočil sexy klip v latexu a na obřích podpatcích!

Nyní znají Zelenského všichni jako naprostého vlastence, který se bude o svůj národ bít během ruské invaze do posledního dechu. Připomeňte si ale chvíle, kdy ho lidé znali hlavně díky jeho komickým číslům.

Volodymyr Zelenskyj – jméno, které zná kvůli aktuální ruské invazi na Ukrajinu celý svět. Ukrajinský prezident, který se stal kvůli tragickým událostem pro mnohé symbolem silného státníka, jenž i v době, kdy Kyjev bombarduje nepřátelská armáda odmítá opustit svou zemi a chce ji bránit za všech okolností. A hlavně chce dodat sílu svému těžce zkoušenému lidu. Jenže ještě předtím, než se stal ukrajinskou hlavou státu a Putinovým nepřítelem, byl Zelenskyj oblíbeným hercem a komikem, od něhož by jeho budoucí „roli“ silného prezidenta čekal jen málokdo. Obzvláště po tomto klipu.

Zelenskyj se totiž coby komik a herec opravdu nebál ničeho a dokázal si ze sebe udělat neskutečnou legraci. To dokazuje následující video z ukrajinského zábavního pořadu, v němž se svými parťáky z komediální a produkční skupinky Kvartal 95 předvádí v hodně bizarním videoklipu sexy taneček v latexu a na opravdu vysokých podpatcích, u něhož nechybí ani svůdné pohledy a „rajcovní“ choreografie. Prostě zábavný bizár, jak se patří a důkaz, že ukrajinský prezident ví, jak se má dělat legrace.

Kromě práce se skupinou Kvartal 95, s níž v roce 2003 vybudoval stejnojmenné televizní studio, se během své kariéry objevil v několika filmech a vyhrál také ukrajinskou verzi taneční soutěže StarDance... když hvězdy tančí. Nejvíce se ale proslavil díky komediálnímu seriálu Sluha národa, kde si zahrál prezidenta Vasyla Holoboroďka. Úspěch seriálu mu pak výrazně pomohl v jeho cestě do skutečného prezidentského křesla.


Přečtěte si také