Showbyznys

28. června 2022 10:08

redakce Prima Lajk

Dcera Paula Walkera přiznala další velkou ránu! Proč podstoupila potrat?

Dcera zesnulého herce Paula Walkera se svým fanouškům svěřila o bolavém období.

Rozhodnutí Nejvyššího soudu USA o zákazu potratů otřáslo nejen celou Amerikou, ale i světem. Do ulic vyrazily tisíce demonstrantů, aby proti kontroverznímu a zpátečnickému rozhodnutí protestovaly. K veřejnému nesouhlasu se připojily i celebrity z celého světa, které sdílejí nejen rozhořčení a touhu bojovat za práva žen, jež by měly rozhodovat o svém těle samy, ale i své zkušenosti a bolesti.

Na sociálních sítích se o tomto tématu rozpovídala i dcera zesnulého herce Paula Walkera Meadow, která přiznala, že v roce 2020 podstoupila ve svých jednadvaceti letech „vysilující“ potrat. „I já jsem bojovala s volbou, ale v roce 2020, kdy se svět během pandemie hroutil, jsem šla na potrat,“ svěřila se fanouškům na svém Instagramu v srdceryvném postu s tím, že rozhodnutí Nejvyššího soudu v USA „znamená obrovský neúspěch v historii a hlubokou nespravedlnost vůči ženám v celých Spojených státech“.

Rovněž poznamenala, že „zákaz potratů nezabrání potratům, ale zabrání bezpečným potratům“. Zpětně je modelka vděčná za volbu, již mohla v minulosti učinit. „Měla jsem štěstí, že jsem měla skvělého lékaře, který mě v tom vyčerpávajícím procesu podpořil – s jeho pomocí jsem schopná být šťastným a zdravým člověkem, jakým jsem dnes,“ napsala v postu Meadow Walker.

Sdílejte článek
Štítky Instagram Paul Walker potrat nejvyšší soud USA interrupce Meadow Walker Paul Walker

Přečtěte si také