Showbyznys

16. července 2015 12:11

Michal Chalupa

Dechberoucí VIDEO: Léa začala s akrobatickým létáním ve dvou letech! Dnes pilotuje a s taťkou a zubním kartáčkem testují stav beztíže!

Hranice lidských možností se stále posunují a důkazem toho jsou kousky, které předvádí netypická dvojka v kokpitu akrobatického letadla. Raphaël Langumier se svou, dnes již čtyřletou dcerkou Léou z kanadského Québecu vzbuzují kontroverzní debaty.

Raphaël je zkušený testovací pilot a na první let vzal Léu, když jí byly dva roky. Od té doby spolu zažili ledacos, děvčátko má za sebou akrobatické lety a dnes už dokonce suverénně drží knipl a stroj ve vzduchu ovládá. Otec s dcerou létají v oblacích a báječně se při tom baví.

Léa si akrobacii užívá, stejně jako řízení letadla. Naposledy si pro ni Raphaël vymyslel hru, když zhlédli video, jak astronaut Chris Hadfield ukazoval, jak si čistit zuby ve stavu beztíže na Mezinárodní vesmírné stanici. Léu to tak pobavilo, že si to zopakovali v letadle. Pohled je to naprosto neuvěřitelný. Mnoho lidí však považuje Raphaëla za nezodpovědného hazardéra se životem svým i dítěte.


Přečtěte si také