Showbyznys

27. března 2023 11:59

redakce Prima Lajk

Denisa Grossová měla drsnou autonehodu! Sexy influencerka nabourala do auta s rodinou

Známá influencerka a tanečnice má za sebou opravdu děsivý zážitek. Obešla se vážně vypadající nehoda bez zranění?

Na tento víkend 25letá influencerka Denisa Grossová asi jen tak nezapomene. Stala se totiž účastnicí dopravní nehody, při níž se svým luxusním vozem Audi RS3 údajně nezvládla na mokru v zatáčce řízení a nabourala do auta, v němž cestovala celá rodina. O autonehodě informoval web Expres.cz. Podle svědků šlo o vážně vypadají bouračku, po níž bylo zejména vozidlo Grossové takřka na odpis a mělo poškozený celý předek.

I tak ale může půvabná tanečnice a dcera zesnulého politika Stanislava Grosse mluvit o malém štěstí. I přes drsné poškození aut totiž podle všeho všichni účastníci vyvázli z nehody bez vážných zranění. Ženy z Volkswagenu, do něhož Grossová narazila, měly jen pohmožděniny. Spolujezdec Grossové pak musel do nemocnice, kam za ním později jela i mladá influencerka. Ani zde ovšem nejspíš nešlo podle prohlášení polici o vážné zranění.

„Můžeme potvrdit, že k této nehodě došlo, obešla se bez zranění. Jestli si účastníci vyhledali lékaře po vlastní ose, nemůžeme potvrdit,“ sdělil policejní mluvčí Jan Rybanský. Denisa Grossová se zatím k situaci nevyjádřila, její nehodu ovšem stačila potvrdit sestra Natálie. „Vím, že sestra měla nehodu, ale naštěstí se nikomu nic nestalo,“ napsala. Její slova posléze pro FTV Prima potvrdila její maminka. „Ano, je to pravda. Díky bohu to odnesly jenom plechy a všechno je v pořádku. Nezvládla na vlhké silnici zatáčku, ale všechno je v pořádku,“ uvedla Šárka Grossová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také