Karlos Vémola je ve vážném zdravotním stavu.
Autor: profimedia.cz Karlos Vémola je ve vážném zdravotním stavu.

Děsivá pravda o zdravotním stavu Karlose Vémoly! MMA drsňák bojoval o život a ruší zápas roku

MilanR. Publikováno: 06.12.2022
Zdravotní situace okolo slavného MMA zápasníka je mnohem vážnější, než se čekalo. Očekávaná odveta s Patrikem Kinclem se proto ruší.

reklama

Minulý týden vyděsil populární bijec Karlos Vémola téměř všechny své fanoušky. Byl totiž převezen do pražské motolské nemocnice a nikdo vlastně moc nevěděl, v jak vážném stavu se nachází a kdy bude propuštěn domů. „Takhle jsem si Rockyho první narozeniny rozhodně nepředstavoval, ale vzhledem k tomu, jak hrozně mně ještě včera bylo, jsem rád, že jsem je tady s ním a holkami mohl vůbec strávit,“ napsal později Vémola na Instagram, čím dal jasně najevo, že nebere situaci na lehkou.

Objevily se pak i dohady kolem toho, zda bude zápasník schopen nastoupit k očekávané MMA odvetě mezi ním a rivalem Patrikem Kinclem, která byla naplánovaná na 30. prosince v O2 areně. Teď už je ale jisté, že očekávaného zápasnického vrcholu roku se fandové tohoto bojového sportu bohužel nedočkají.

 

 

Zdravotní stav Karlose Vémoly je totiž mnohem závažnější, než se tušilo. Během převozu do nemocnice prý doslova bojoval o svůj život! Český Terminátor měl totiž velmi vysoké horečky a další komplikace, které ukazují na těžkou bakteriální infekci. „Když za mnou přišel pan profesor Kolář minulé úterý, řekl, že tady se mnou zůstane celý večer. Že by to devět lidí z deseti nedalo... Prý mám tuhej kořínek a chtěl jsem tu být,“ prozradil Karlos Vémola v rozhovoru pro iSport.cz a dodal, že vzhledem k situaci nad zápasem aktuálně ani nepřemýšlí.

„Když vám pak dá do hlavy takovou informaci, myslím, že to všechno ostatní je úplně jedno. Takže nad tím zápasem v prosinci jsem určitě nepřemýšlel a ani nepřemýšlím. Teď chci udělal všechno, abych se vrátil v pořádku domů. A zápasil co nejdřív, to je celý,“ uzavřel situaci zápasník. Rodina a zdraví je zkrátka u něj aktuálně na první místě a odveta se nejspíš stává hudbou hodně vzdálené budoucnosti. Doufejme ale, že se Vémola co nejdříve uzdraví a vrátí se zpátky do formy.

Bábovky a plechovky

Bizarní. Karlos Vémola v trabantu přiznal sexy moderátorkám krádeže benzínu i řízení bez papírů

Reakce Lely na nevěru Karlose 1

Zdrcená reakce Lely na nevěru. Jak to teď má doma s Vémolou?

reklama