reklama

reklama

Detaily o smrti Dana Nekonečného. 1

Děsivé detaily smrti Dana Nekonečného. Zpěváka našli mrtvého až po třech dnech!

Publikováno: 27.03.2019
Zpráva o smrti samozvaného krále rozkoše i nadále rezonuje Českem. Jaké detaily o jeho smrti prozradila jeho bývalá partnerka?

reklama

Nečekaná smrt Dana Nekonečného včera zasáhla celou Českou republiku a příčina smrti je prozatím jednou velkou záhadou. Policie už sice včera vyloučila cizí zavinění, přesnou příčinu smrti ovšem budeme znát až po nařízené soudní pitvě. Jeho bývalá partnerka Zuzana Kardová, která bydlí jen kilometr od jeho domu v Řeporyjích, ovšem sdělila v rozhovoru pro Blesk další detaily, ze kterých mrazí.

Podle Kardové nalezl slavného zpěváka v pronajatém domku v koupelně jeho domácí. Zároveň v rozhovoru sdělila, že legenda českého showbyznysu nezemřela včera, jak si lidé původně mysleli. „Našel ho majitel domu a prý tam ležel skoro tři dny, to je tak strašné," řekla Zuzana Kardová pro Blesk. Tyto nové detaily pak dělají zpěvákovu smrt ještě smutnější a tragičtější.

Bývalá partnerka pak sdělila také podrobnosti o zpěvákově pohřbu, který plánuje s jeho sestrou Lenkou. „Zatím jsme si řekli, že to bude v Motole a po obřadu Dana odvezeme do Boskovic a uložíme do rodinné hrobky. Dan kromě sestry už nikoho neměl a Lenka měla zase jenom jeho, protože její manžel před pěti lety zemřel,“ dodala Kardová.

Zpěvák Dan Nekonečný zemřel ve věku 52 let 3

Tragická zpráva! Zemřel legendární zpěvák a krrrál samby Dan Nekonečný! Co smutného se mu stalo?

Danova smrt je pro jeho bývalou partnerku šokem.

Utajovaná nemoc a alkohol?! Bývalá partnerka Dana Nekonečného promluvila o jeho nečekané smrti

reklama