Showbyznys

26. března 2019 17:37

redakce Prima Lajk

Utajovaná nemoc a alkohol?! Bývalá partnerka Dana Nekonečného promluvila o jeho nečekané smrti

Život krále rozkoší a neskutečného showmana byl plný tajemství. Co možná stálo za jeho náhlým úmrtím?

Celé Česko je momentálně v šoku z nečekané smrti legendy tuzemského showbyznysu, Dana Nekonečného. Jeho tělo bylo nalezeno v pronajatém domku v pražských Řeporyjích a jeho smrt je plná otázek. Ostatně stejně jako jeho soukromý život, jenž jinak extrovertní zpěvák schovával pod pokličkou. Mnozí například netušili, že dlouhých 19 let žil se Zuzanou Kardovou, s níž dokonce vychovával její dceru Terezu z předchozího vztahu. Vlastní dítě Dan nikdy neměl, a tak měl k Tereze velmi blízko. Ta později vystupovala jako jedna z jeho tanečnic. I přesto měl vztah zpěváka se Zuzanou Kardovou trhliny a žena se se samozvaným králem rozkoše před 5 lety rozešla.

Ke zpěvákovi ovšem měla i přes rozchod nadále velmi blízko a z celé situace je podle vyjádření pro Blesk.cz zcela v šoku. Dokonce si celou tragédii dává svým způsobem za vinu!. „Žila jsem asi kilometr od něj, stačilo, kdyby zavolal, napsal, že něco potřebuje, dávám si to za vinu," řekla Zuzana serveru Blesk.cz. I pro ní zůstává smrt nadále záhadou. Potvrdila ovšem, že Nekonečný trpěl epileptickými záchvaty. I přesto bral ale možná své zdraví malinko na lehkou váhu.

„Bohužel se neléčil léky, co měl předepsané od lékaře. Jel si svou. Myslím, že za jeho smrtí bude hodně alkoholu,“ dodává Blesku bývalá partnerka. Zda právě alkohol či epilepsie opravdu stojí za jeho smrtí, zatím není známo. Policie už ovšem vyloučila cizí zavinění a přesná příčina úmrtí bude známá až po soudní pitvě.


Přečtěte si také