návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Utajovaná nemoc a alkohol?! Bývalá partnerka Dana Nekonečného promluvila o jeho nečekané smrti

Život krále rozkoší a neskutečného showmana byl plný tajemství. Co možná stálo za jeho náhlým úmrtím?
Vydáno: 26.03.2019
Danova smrt je pro jeho bývalou partnerku šokem.
Autor: profimedia.cz Danova smrt je pro jeho bývalou partnerku šokem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Celé Česko je momentálně v šoku z nečekané smrti legendy tuzemského showbyznysu, Dana Nekonečného. Jeho tělo bylo nalezeno v pronajatém domku v pražských Řeporyjích a jeho smrt je plná otázek. Ostatně stejně jako jeho soukromý život, jenž jinak extrovertní zpěvák schovával pod pokličkou. Mnozí například netušili, že dlouhých 19 let žil se Zuzanou Kardovou, s níž dokonce vychovával její dceru Terezu z předchozího vztahu. Vlastní dítě Dan nikdy neměl, a tak měl k Tereze velmi blízko. Ta později vystupovala jako jedna z jeho tanečnic. I přesto měl vztah zpěváka se Zuzanou Kardovou trhliny a žena se se samozvaným králem rozkoše před 5 lety rozešla.

Ke zpěvákovi ovšem měla i přes rozchod nadále velmi blízko a z celé situace je podle vyjádření pro Blesk.cz zcela v šoku. Dokonce si celou tragédii dává svým způsobem za vinu!. „Žila jsem asi kilometr od něj, stačilo, kdyby zavolal, napsal, že něco potřebuje, dávám si to za vinu," řekla Zuzana serveru Blesk.cz.  I pro ní zůstává smrt nadále záhadou. Potvrdila ovšem, že Nekonečný trpěl epileptickými záchvaty. I přesto bral ale možná své zdraví malinko na lehkou váhu.

„Bohužel se neléčil léky, co měl předepsané od lékaře. Jel si svou. Myslím, že za jeho smrtí bude hodně alkoholu,“ dodává Blesku bývalá partnerka. Zda právě alkohol či epilepsie opravdu stojí za jeho smrtí, zatím není známo. Policie už ovšem vyloučila cizí zavinění a přesná příčina úmrtí bude známá až po soudní pitvě.

Zpěvák Dan Nekonečný zemřel ve věku 52 let 3

Tragická zpráva! Zemřel legendární zpěvák a krrrál samby Dan Nekonečný! Co smutného se mu stalo?

Ondra Vlček a jeho 13letá přítelkyně.

FOTO: Nečekaný zvrat! Youtuber Ondra Vlček se rozešel s 13letou přítelkyní. Co bylo poslední kapkou?

Článek je zařazen v: Dan Nekonečný , smrt , rodina , nevlastní dcera , dcera , příčina smrti , alkohol , epilepsie , bývalá partnerka