Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Showbyznys

Diaz zastínila v novém filmu známou topmodelku Kate Upton. Bylo to o prsa!

Cameron Diaz (41) ukázala, že je stále hvězdou filmového plátna. V dlouho očekávané komedii Jedna za všechny zastínila „blbou blondýnu“, o dvacet let mladší supermodelku Kate Upton (21), která se proslavila přírodními čtyřkami a ve snímku ztvárnila Cameroninu sokyni v lásce.
Vydáno: 06.05.2014, Lenka
Přijďte se podívat na nový film s Cameron Diaz...
Přijďte se podívat na nový film s Cameron Diaz... Autor: CinemArt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Přestože ve filmu Jedna za všechny můžete vidět skvostné tělo Kate Upton a slavný zadeček Nicky Minaj, snímek vede žebříčky návštěvnosti hlavně díky neotřelému humoru. O ten se postarala komediální esa Leslie Mann a Cameron Diaz.

Carly (Cameron Diaz) je úspěšná newyorská právnička, která je bezhlavě zamilovaná do Marka. Když se rozhodne, že ho nečekaně překvapí v jeho domě, ve dveřích se objeví jeho manželka Kate (Leslie Mann).

Naštěstí ale místo toho, aby svůj hněv namířily proti sobě, začnou se Carly a Kate pomalu sbližovat. Pomáhá jim v tom nejen existence společného nepřítele, ale také zjištění, že má Mark ještě jeden tajný milostný poměr, a to s mladičkou Amber (Kate Upton).

Nenechte si ujít tuto komedii roku, která právě teď běží v multikinech Cinestar a ve čtvrek 7. 5. si s ní můžete užít dámskou jízdu.

 

Mohlo by Vás zajímat:

I dont give a F

Cameron Diaz: 10 zajímavostí, které jste o krásné herečce nevěděli + její nový film

Cameron Diaz se zajímá o Leonarda DiCapria

Cameron Diaz by chtěla DiCapria!

Článek je zařazen v: hněv , nicka , CineStar , Cameron Diaz , komedie , návštěvnost , eso , multikino , Kate Upton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama