Dojemná výpověď Johnnyho Deppa přes soudem! Amber nikdy neuhodil, matka ho týrala a drogy bral už od dětství

Soud mezi Johnnym Deppem a Amber Heard tento týden pokračuje.

Po výpovědích svědků z minulého týdne nastal čas povolat přes soud přímo samotné aktéry celého případu – herce Johnnyho Deppa a jeho bývalou manželku Amber Heard. Nejprve přišla řada na 58letého představitele Jacka Sparrowa; a co herec před soudem řekl, mnohé jeho fanoušky nejspíš rozpláče.

Herec v průběhu své výpovědi například přísahal, že na svoji bývalou ženu Amber Heard nikdy nevztáhl ruku, naopak to byla ona, kdo jej několikrát uhodil, což ostatně potvrdil i jeho doktor a dále to dokazují i nejrůznější fotky z jeho návštěv nemocnic. Depp rovněž potvrdil, že jej v dětství týrala a manipulovala jeho vlastní matka, z čehož u něj vzniklo v mládí trauma. To si již od útlého věku – konkrétně 11 let – pomáhal tlumit drogami. Následně herec vyjádřil lítost nad tím, jak jeho problémy s alkoholem i návykovými látkami herečka zneužila v médiích.

Herec přiznal, že jeho vztah s Heard nebyl zdravý, že byl naopak plný hádek, rovněž ale zdůraznil, že jednoduše není v jeho povaze udeřit ženu. Nikdy to neudělal a nikdy neudělá. Primárně chce tak u soudu dokázat, že není domácí násilník, a očistit své jméno ani ne tolik před zbytkem světa, jako hlavně před svými dětmi.


Přečtěte si také