Johnny Depp čelí novému šokujícímu obvinění! Bývalou manželku prý znásilnil lahví

Herečka Amber Heard obvinila Johnnyho Deppa ze znásilnění. Měl to provést lahví od alkoholu.

Johnny Depp a Amber Heard stanuli tváří v tvář před soudem, v němž Depp žaluje svoji bývalou manželku za pomluvu o 50 milionů dolarů kvůli několik let starému článku v novinách The Washington Post. Ta po něm přitom požaduje dvojnásobek za psychickou i fyzickou újmu, kterou jí způsobil. Doposud představitel Jacka Sparrowa z Pirátů z Karibiku neměl u soudů proti Heard příliš štěstí, loni například v Británii prohrál případ s deníkem The Sun, který ho označil za domácího násilníka. A jak teď odhalilo nové šokující obvinění, jeho smůla asi bude pokračovat.

Právnický tým herečky totiž před soudem uvedl, že měl slavný herec při jedné z jejich hádek Heard znásilnit lahví od alkoholu! „Přimáčkl ji k baru a házel po ni jednu lahev za druhou. Pak ji po těch rozbitých lahvích vláčel po podlaze. Udeřil ji a také do ní kopal. Říkal jí, že ji zabije a že ji nenávidí. Dále ji mlátil a mlátil, nakonec do ní pronikl lahví od likéru,“ prohlásila v soudní síni k šoku všech přítomných Ambeřina právnička Elaine Bredehoft.

Deppův tým nicméně tvrzení shazuje ze stolu s tím, že toto obvinění Amber nikdy dřív nevznesla, že si neustále vymýšlí nová a nová šokující odhalení, jenom aby jejich klienta dále poškodila a svoji image toxické osoby co nejvíc zmírnila. Sama ostatně není bez viny, jak taky právníci herce první den slyšení rázně poznamenali. Depp například musel být hospitalizován poté, co po něm Amber hodila lahev od vodky a usekla mu kus prstu. To doložil fotografií přímo z nemocnice.

Celý proces je každopádně teprve na začátku a v příštích týdnech se nejspíš ještě dozvíme řadu nových šokujících odhalení ze vztahu těchto dvou. Jako svědci dokonce dorazí i další slavné osobnosti včetně třeba Jamese Franca, s nímž měla mít Amber Heard údajně poměr.

Sdílejte článek
Štítky Johnny Depp znásilnění soud obvinění herec lahev Amber Heard Šok

Přečtěte si také