Showbyznys

11. července 2022 15:56

redakce Prima Lajk

Drama mezi raperkou a hvězdnou Stranger Things! Proč zpěvačka nazvala hercem bonzákem?

Raperka Doja Cat nazvala hvězdu Stranger Things bonzákem!

Internet řeší poslední týden hodně bizarní drama. Abyste znali kontext, musíme vám nejprve představit hlavní aktéry. Jsou jimi 26letá raperka Doja Cat, 17letý herec Noah Schnapp ztvárňující postavu Willa ve Stranger Things, a pak nováček ze Stranger Things 29letý Joseph Quinn, který v letošní sérii ztvárnil Eddieho Munsona. A teď k tomu, co se vlastně stalo.

Schnapp totiž minulý týden prozradil na svém Instagramu, že mu Doja Cat nenápadně „vklouzla“ do soukromých zpráv, aby se ho zeptala na číslo výše zmíněného Josepha Quinna, který se jí líbí. Schnappa to pochopitelně pobavilo, jejich soukromou konverzaci ale sdílel bez jejího vědomí, což následně Doju pěkně rozčílilo. Při první příležitosti tak Schnappa označila za bonzáka, který by se měl naučit zásady slušného chování. Nutno dodat, že Schnapp už později na její zprávu nereagoval, jejich konverzaci ale ze svého Instagramu smazal.

Co na celou událost říká samotný Quinn není známo – teoreticky by mohl být poctěn, že o něj je zájem, na druhou stranu je dost možné, že po tomhle trapasu nechce mít s celým incidentem raději nic společného. Lidé mezitím zaujali pochopitelně bojové strany, někdo brání mladého Schnappa, jiní se zase zastávají raperky. Pravdou je, že se z celé věci stalo zbytečné drama, které snad co nejdřív zmizí z naší timeline.


Přečtěte si také