Showbyznys

4. července 2022 09:38

redakce Prima Lajk

Hvězda Stranger Things se zděsila, když se tohle dozvěděla o Jedenáctce. Čemu nemohla uvěřit?

Herečka byla naprosto ohromená, když se dozvěděla tenhle fakt o hlavní postavě seriálu.

Kdo poslední týdny nežil pod kamenem asi ví, že oblíbený seriál Stranger Things před pár dny dosáhl finále čtvrté řady. Není proto divu, že prakticky celý internet se baví jen o hlavní partě kamarádů, v čele s hrdinkou Jedenáctkou. Tu ztvárnila osmnáctiletá Britka Millie Bobby Brown, která má poslední měsíce pořádně na pilno.

Takřka nepřetržitě totiž plní titulky časopisů a pro své fanoušky dává rozhovory. V nedávném interview, které herečka poskytla se svým kolegou Noah Schnappem, jenž ztvárnil Willa Byerse, byla dotázána, zda ví, jaký je skutečný věk její postavy Jedenáctky. „Nevím, jak je Jedenáctka stará,“ odpověděla překvapivě Millie „Myslím ale, že bychom to měli,“ otočila se se smíchem na Noaha, který také krčil rameny.

Jakmile však moderátorka odpověděla, že hlavní postavě je v seriálu pouhých 14 let, herečka nemohla uvěřit vlastním uším. „Jedenáctce je 14 let?!“ zděsila se Millie. „To se líbala s Mikem, když jí bylo jenom 13 let?“ nevěřícně vykřikla herečka společně s Noahem, který stejně jako ona neměl tušení o tom, že jejich postavy byli tak mladé.

Sdílejte článek
Štítky rozhovor herec Stranger Things Stranger Things Millie Bobby Brown eleven Noah Schnapp Millie Bobby Brownová

Přečtěte si také