Showbyznys

13. prosince 2022 09:53

redakce Prima Lajk

Drew Barrymore přiznala, že nedává svým dětem dárky k Vánocům! Proč je takhle drsná?

Slavná herečka všechny šokovala netradiční výchovou dětí.

S blížícími se Vánocemi se pomalu ale jistě plní i dětská očekávání a radost z toho, jaké dárky asi objeví pod stromečkem. A zatímco většina rodičů už od začátku prosince zběsile nakupuje, aby splnila svým potomkům jejich přání, doma u americké herečky Drew Barrymore se žádná podobná nákupní horečka neobjevuje. Hvězda Charlieho andílků totiž prozradila, že svým dcerám Olive (10) a Frankie (8) žádné dárky k Vánocům nekupuje.

Není to ale žádná krkavčí matka, její malé dětičky o Štědrém dni neostrouhají. Místo hmotných dárků v balicím papíru jim každoročně sedmačtyřicetiletá filmová hvězda dopřeje nějaký zážitek. „O každých Vánocích je beru na výlet. Myslím, že zajímavá místa, fotografie a zážitky si budou pamatovat víc,“ řekla Barrymore v rozhovoru. „Po celý rok něco dostávají, takže to není tak, že jsem nějaká přísná a chladná máma,“ vysvětlila s tím, že raději zainvestuje do životní vzpomínky než do domečku pro panenky.

Herečka rovněž prozradila, že se se svým bývalým manželem a otcem jejich dětí Willem Kopelmanem snaží, aby své potomky nerozmazlovali navzdory tomu, že nemají o peníze nouzi. V podcastu s Demi Lovato nedávno americká herečka prozradila, že mají doma pevná pravidla a hranice. „Jsem se svými dcerami kamarádka, ale musí mě vždy respektovat jako rodiče,“ uvedla na pravou míru Barrymore.

Sdílejte článek

Přečtěte si také