Showbyznys

29. listopadu 2022 10:46

redakce Prima Lajk

Drsňák Dwayne Johnson si zlepšil karmu. Proč se vrátil do ochodu, kde jako malý kluk kradl?

Slavný herec se rozhodl vyčistit si svědomí.

Hvězda akčňáků a svalovec Dwayne Johnson aka The Rock se na své sociální síti svěřil s drsným tajemstvím, které ho zřejmě tížilo už mnoho let. Ještě než se stal světově známou hvězdou a vydělával miliony, měl totiž na svědomí pořádný škraloup. Sympaťák na instagramovém profilu prozradil, že v časech, kdy žil ještě s rodinou na Havaji, chodil každý den po celý rok do řetězce obchodů s potravinami 7-Eleven a pokaždé odešel bez placení.

Během své fáze rebelie, kdy mu bylo kolem 14, ale naštěstí nekradl nic drahého. Podle jeho slov si z obchodu pokaždé odnesl jen čokoládovou tyčinku Snickers. I přesto ho ale tohle tajemství trápilo, a proto se nyní po letech rozhodl své svědomí i karmu očistit.

„Pokaždé, když se vrátím domů na Havaj a jedu kolem 7-Eleven, mám špatné svědomí. Bylo na čase to napravit,“ nechal se slyšet drsňák Rock, který na Instagram zveřejnil sérii několika fotografií, na kterých je vidět, jak kupuje všechny čokoládové tyčinky jako jisté „vykoupení“ se z hříchů. Aby toho ještě nebylo málo, zaplatil nákup za všechny v obchodě a vyfotil se se zaměstnanci potravin. „Nemůžeme změnit minulost ani ty hloupé věci, které jsme udělali, ale jednou za čas se ze svých hříchů můžeme vykoupit a možná někomu vykouzlit úsměv na tváři,“ napsal na sociální sítě herec. No, není divu, že Johnson patří k největším sympaťákům Hollywoodu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také