Virály

28. listopadu 2022 09:39

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy fanynka provokuje na MS v Kataru. Žhavým outfitem riskuje kriminál!

Bývalá Miss Chorvatska přijela do Kataru podpořit národní tým.

Chorvatsko se může pochlubit mnoha pýchami a jednou z nich je bezesporu i vnadná modelka a bývalá tamější misska Ivana Knöll, která je mimo jiné i zarytou fotbalovou fanynkou. Bylo tedy zcela logické, že si nenechá ujít příležitost podpořit svůj národní tým na Mistrovství světa ve fotbale v Kataru. A jak je u ní už zvykem, pojala to velmi vlastenecky a na zápasech fandila v sexy národním oblečku.

Na utkání Chorvatska proti Maroku i na nedělním zápase proti Kanadě se ukázala v pořádně žhavém outfitu, za který by ji úřady v Kataru mohly klidně poslat i do vězení. Aby toho totiž ještě nebylo málo, sexy chorvatská kráska se producírovala po ulici v plavkách a všechno poctivě zaznamenávala na sociální sítě. Takové chování je však v rozporu s katarskými zákony, a Ivana si proto vysloužila docela dost kritiky za „neúctu a pohrdání zákony“.

Bývalé misce nepomáhá ani to, že veřejně kritizuje letošní organizaci fotbalového mistrovství. „Je to katastrofa,“ nechala se slyšet Ivana. „Je mi líto lidí, kteří se sem nedostanou kvůli nejhorší organizaci v historii. Můj doprovod nedostal vstupní kartu ani po dvaceti dnech, přestože má všechny vstupenky na finále,“ dodala naštvaně chorvatská kráska.


Přečtěte si také