Drsňák Karlos Vémola sdílel vysmáté fotky na podporu Ukrajiny. Od svých fanoušků to ale brutálně schytal

Slavný MMA zápasník Karlos Vémola poznal, že i dobrý úmysl je k ničemu, když ho dostatečně nepromyslíte. Může vám totiž zadělat také na pořádný trapas.

Ruská invaze samozřejmě šokovala naprosto všechny a na sociálních sítích svou podporu Ukrajině dala najevo většina významných influencerů i či celebrit. Jenže ne všichni k tomu použili zrovna vhodnou formu. Což je případ známého potížisty, kontroverzního MMA zápasníka Karlose Vémoly. Ten sdílel na Instagramu příspěvek, v němž dává najevo, jak na obyvatele Ukrajiny myslí a celá záležitost ho velice zasáhla.

„Je šílené, že nedaleko našich hranic lítají lidem nad hlavami rakety a umírají nevinní… Doufal jsem, že já ani moje děti nic takového nikdy nezažijeme. Posílám všem na Ukrajinu hodně sil a doufám, že tahle hrůza brzy skončí...," napsal Vémola. Na tom samozřejmě není vůbec nic špatného, právě naopak. Problém spočívá podle fanoušků ve fotkách, jež k příspěvku přiložil. Na první z nich je totálně vysmátý a šťastný Vémola s partnerkou Lelou Ceterovou a jejich dětmi, na druhé si pro změnu opět usměvavý bijec užívá v bazénu. Lidé pak tyto fotky považují u příspěvku k tak závažné situaci za totálně necitlivé a naprosto přes čáru. A to obzvláště kvůli úsměvům a jeho úchylce neustále ukazovat svůj luxus.

A fandové mu to dávají v komentářích naštěstí pořádně sežrat. „Sice jsi bojovník, ale taky docela de*il, lepší fotku sis tam vybrat v drahém oblečení a hodinkách nemohl?“ napsal bez obalu jeden z uživatelů. „Co vám bohužel chybí, je takt, ale myslím, že to většinu z lidí nepřekvapí. Někdy je lepší mlčet,“ napsala další fanynka. A takových, a daleko vlugárnějších, příspěvků si MMA bijec přečetl opravdu mnoho. I přesto však své fotky se zářivě bílými zuby bránil. „Jde o povzbuzení a vyslání signálu lidem. Pokud si myslíte, že by bylo lepší udělat fotku, kde jsme všichni smutní, tak se nedočkáte,“ odpověděl kritikům Vémola.

A zastala se ho taky řada jeho skalních příznivců. „Ach jo, tak Karlos tady chce vyjádřit solidaritu s Ukrajinou, a stejně se najdou lidi, co řeší vzhled a fotku. Napadlo vás, že děti z Anglie nevídá tak často a neměl jinou, aktuální fotku, ale chtěl ukázat všechny své děti?“ napsal jeden z jeho fandů. Vémola zkrátka, i když nechtěně, provokuje za každé situace.

Sdílejte článek
Štítky Anglie úsměv fotka Instagram trapas Ukrajina kritika MMA Karlos Vémola fanoušci Lela Ceterová vzhled

Přečtěte si také