Showbyznys

23. července 2021 16:33

redakce Prima Lajk

Drsňák Rock se brutálně vysmál Vinu Dieselovi! Proč už ho nikdy neuvidíme v Rychle a zběsile?

Spor mezi Vinem Dieselem a Dwaynem Johnsonem trvá dál.

Od té doby, co se oznámilo, že si Dwayne „The Rock“ Johnson zahraje ve vlastním spin-offu Rychle a zběsile spolu s Jasonem Stathamem Hobbs a Shaw, začala mezi Johnsonem a Dieselem, hlavním producentem celé série, panovat nepříjemná atmosféra.

Na place osmého Rychle a zběsile už dokonce mezi oběma herci panovala dost nepřátelská atmosféra a došlo k několika sporům. Oba to posléze popírali, a snažili se tvářit, že to jsou všechno jen drby. Jak to ale nyní vypadá, jejich spor trvá dál.

Diesel se totiž nedávno nechal slyšet, že za svůj herecký um vděčí Rock hlavně jemu. Byl to totiž prý právě Diesel, kdo Rockovi radil, jak v pátém Rychle a zběsile hrát postavu dršnáka Hobbse. Což je přinejmenším úsměvné, protože představa, že Vin Diesel někomu radí, jak hrát, je fakt vtipná.

No a zasmál se podle všeho celkem dost i samotný Johnson. Ten Dieselovy komentáře pochopitelně četl a čerstvě k nim řekl pouze to, že se už dlouho tak dobře nezasmál. Zároveň s tím řekl, že Dieselovi a spol. přeje hodně štěstí v desátém, jedenáctém a vůbec všech dalších dílech, které hodlají natočit. On už se jich ale určitě účastnit nebude. Jinými slovy tak potvrdil, že se do hlavní série nevrátí. Tak snad bude pokračovat alespoň ve spin-offu o Hobbsovi, který byl celkem zábavný.


Přečtěte si také