Drsňák Rock zachránil týpkovi život díky drsné bitce. Jak mu pomohl tvrdou ranou do hlavy?

Oblíbený herec má na kontě záchranu života.

Dnes je Dwayne The Rock Johnson známý jako laskavý, milý chlapík s velkým srdcem a obrovským úsměvem na tváři. Oblíbený americký herec a úspěšný fighter ale nebyl vždycky takové sluníčko, ba naopak. V minulosti byl totiž pěkné kvítko, které nešlo pro tvrdou ránu a nadávky daleko.

„Můj život byl neskutečně komplikovaný a v době dospívání byl velmi drsný,“ přiznal Dwayne. „Ve třinácti jsem tak nějak začal vybočovat z té správné cesty. Byl jsem zatčen za bitky, krádeže a všechny možné druhy hloupostí, které jsem vůbec neměl dělat.“

Spolu s kamarády se tak hollywoodský herec často vmíchával do rvaček a porušoval zákony. Když mu však bylo patnáct let, jedna pouliční rvačka navždy změnila život jeho protivníkovi. Díky drsné Dwaynově ráně do hlavy totiž musel soupeř do nemocnice, kde mu lékaři objevili nádor na mozku.

Překvapivá shoda okolností tak mladíkovi nejspíš zachránila život, a ačkoli není pouliční souboj ideální způsob, jak někoho donutit zajít si na lékařskou prohlídku, v tomto případě zasáhla neuvěřitelná náhoda a štěstěna. Inu, jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré.

Sdílejte článek

Přečtěte si také