Drsňák Vémola prozradil, kolik si vydělá za zápas s Marpem. Tolik peněz za fight ještě nikdy nedostal!

Ostře sledovaný boxerský zápas mezi Karlosem Vémolou a rapperem Marpem se nezadržitelně blíží. Kolik za něj dostane známý MMA zápasník zaplaceno?

O Karlosovi Vémolovi se v minulých měsících psalo zejména kvůli vztahovým eskapádám, už brzy se ovšem vrátí tam, kde ho vidí fandové nejradši – tedy do ringu. Již v květnu totiž proběhne v O2 areně velmi očekávaný zápas mezi „Terminátorem“ a rapperem Marpem, s nímž se utká poměrně netradičně v boxu.

Fight byl kvůli Vémolovým zdravotním komplikacím v minulosti odkládán a ještě nedávno se dvojice provokovala tím, kdy už jejich duel proběhne. Nyní už je však jasné, že se fandové za několik týdnů konečně dočkají. Pro Vémolu to pak znamená nejen návrat do zápasnického kolečka po více než roce, ale podle všeho si připíše na kontě i pořádný balík peněz. A nejspíš i úplně ten největší ve své kariéře!

To aspoň Vémola naznačil v rozhovoru v pořadu Startitup, kde se ho moderátor zeptal i na posměšky ze strany boxerského publika. Právě těm se asi Karlos díky své výplatě asi nejvíc směje. „Srandu si dělat můžou. Já to vnímám tak, že je důležité, že za to dostanu zaplaceno. Srandu si dělat mohou, ale je to největší money fight, který na česko-slovenské scéně byl. Doposud největší souboj byl já vs. Attila," tvrdí Karlos Vémola a v naznačování pokračoval.

„Myslím si, že výplata bude třeba trojnásobná proti tomu, co jsme dostali s Attilou, jestli ne víc. Já přesně nevím, co dostal Attila. Když spočítám moji výplatu s Marpem, tak je to historicky nejlépe zaplacený zápas v Československu. Je to velký money fight. Pojďme si říct, že takový tady nikdy nebyl,“ dodal „Terminátor“. Přesnou částku samozřejmě neprozradil, podle náznaků se však bude jednat o zápas, který mu vydělá nejvíce peněz. Podle propočtů webu MMA Shorties by se pak mohla zmiňovaná částka pohybovat v řádech několika milionů korun. A to už je slušná výplata za to, jít se do ringu porvat s rapperem, co říkáte?

Sdílejte článek
Štítky box Karlos Vémola zápas částka Marpo Vémola vs. Marpo

Přečtěte si také