Vémola vs. Marpo.
Autor: profimedia.cz Vémola vs. Marpo.

VIDEO: Marpo brutálně zaútočil na Vémolu, ten mu poslal drsný vzkaz. Snaží se Karlos vycouvat z jejich bitky?

MilanR. Publikováno: 25.01.2022
Očekávaný boxerský zápas mezi Karlosem Vémolou a rapperem Marpem se pomalu ale jistě blíží. A soupeři do sebe začínají jít i mimo ring.

reklama

Karlos Vémola sice v posledních týdnech plní média svým vztahovými trampotami s Lelou Ceterovou, nesmíme ale zapomínat, že by se měl v květnu naplno vrátit do zápasnického režimu. V O2 Areně se totiž má konečně uskutečnit jeho dlouho očekávaný boxerský zápas s rapperem Marpem, jenž byl kvůli Vémolovým zdravotním problémům odložen. A jak se zdá, mezi drsňáky bude rušno i před samotným zápasem.

Marpa totiž nejspíš znervóznily nejen „Terminátorovy“ kauzy a také údajné spekulace, že chce MMA zápasník jejich fight zabalit. Nervózní rapper proto přišel na Instagram s rázným vzkazem. „Po Praze se povídá, že Karlos se mnou nechce zápasit nebo že nakonec nechce vzít ten zápas. Tak bych jen chtěl říct, jednou si do toho do pr*ele šel, já už se na to dva roky připravuju a čekám, až se uzdravíš. A vím, že už zdravý jsi a že trénuješ. Tak buď aspoň trošku chlap a přijď na ten zápas,“ vzkázal drsně Marpo.

 

 

Jenže to si Vémola samozřejmě nenechal líbit a natočil pro Marpa všeříkající odpověď, v níž dává jasně najevo, že k jejich bitce rozhodně dojde. „Marpo, zatímco ty máš blbý kecy na Instagramu, tak já makám v gymu. Myslím, že ti asi někdo řekl, že nejsem úplně zdravotně v pořádku, takže máš teď silný řeči, ale to se hodně pletou. Ruka je na nejlepší cestě, dávám se dohromady a rozhodně v květnu v tom ringu budu,“ řekl odhodlaně Karlos a sdělil také, jak moc vážně svůj trénink bere.

Má totiž třífázový trénink a vysmál se při té příležitosti Marpovi za to, že on maximálně trénuje tak třikrát týdně. „Já každej den od rána do večera makám, a slibuji ti, že se připravuju na ten první životní knockout. Aby ses nedivil, kdyby přišel už v prvním kole, takže místo hloupých řečí, kamaráde, víc trénuj,“ dodal Vémola. To si však rapper samozřejmě nenechal líbit. „Věř, že trénuju, akorát nežiju na Instagramu a nemusím tam sdílet každej prd,“ odvětil Marpo. Zdá se, že tenhle zápas bude ještě vyhrocenější, než jsme čekali.

 

 

Karlos Vémola a Lela Ceterová.

Lela Ceterová zase obrátila. Jak to měla s údajným milencem a co vzkázala Vémolovi?

Karlos Vémola o vztahu s Lelou a o svatbě. 1

VIDEO: Drsňák Vémola konečně řekl pravdu o rozchodu s Lelou a jejím milenci. Plánuje pořád svatbu?

reklama