VIDEO: Drsňák Vémola konečně řekl pravdu o rozchodu s Lelou a jejím milenci. Plánuje pořád svatbu?

Karlos Vémola pro pořad Showtime konečně pořádně shrnul, co všechno se během posledních dnů mezi ním a Lelou Ceterovou vůbec stalo. Vážně už je plánovaná svatba passé?

Asi nikdo neplnil uplynulý týden mediální titulky tolik, jako MMA zápasník Karlos Vémola a playmate Lela Ceterová, v jejichž rozchodu mají tzv. hokej už asi úplně všichni. Nejdříve „Terminátor“ natočil video o definitivním rozchodu a její nevěře. Jenže pak se ukázalo, že domnělý milenec pan Kaiser není oním milencem a Lela vrátila úder trestním oznámením, podle něhož ji měl Vémola bít s malým synkem Rockym v náručí. No, a pak se Slovenka vrátila i s dětmi do Vémolandu a před pár dny byl pár spolu dokonce v Dubaji. Čert, aby se v tom vyznal.

Redakce pořadu Showtime proto nyní Vémolu pořádně vyzpovídala, aby konečně řekl, jak to celé mezi nimi aktuálně je. Vémola stále trvá na tom, že mu byla Lela nevěrná. Nevěru měla dokonce přiznat, i když jméno jejího milence Karlos stále netuší. „Ona má přístup do mýho telefonu, já do jejího, kam se normálně nedívám. Ten večer jsem se ale podíval a našel jsem konverzace o těch schůzkách, o dárcích, že se má stěhovat. Ona teda tvrdí, že s ním nespala, ale myslím, že to, co v těch konverzacích bylo, bylo až až. Lela přiznala, že někdo takovej je a byl, že to dál nepokračuje, že ani nechce," řekl známý bijec pro Showtime. Vše tedy nasvědčuje tomu, že údajný poměr jeho bývalky s milencem už tedy netrvá.

Vémola pak uznává, že má na celé situaci velký podíl viny a svým chováním jejich vztahu dvakrát nepomáhál. „Je to asi těžký se mnou žít, nemůžu trénovat, nevím, co sám se sebou. A Lela se začala vídat s někým jiným a asi plánovala, že to ukončí. Akorát to mohla říct první mně, než jsem to takhle zjistil. Ruply mi nervy a stalo se to, co se stalo,“ dodal Karlos, který zároveň v rozhovoru popírá, že by byl sám Lele nevěrný i údajné napadení.

Ani přes cestu do Dubaje se však dvojice k sobě nevrátila a jejich budoucnost je nejistá. „Lela zatím zůstává s dětma doma, nikam se nestěhuje, a až to mediálně opadne, tak uvidíme, jak to bude pokračovat dál,“ říká MMA zápasník. Na druhou stranu se svatbou, která se měla uskutečnit tenhle rok, to možná ještě úplně nevzdává.

Na otázku, co říká na kurzy sázkových kanceláří, zda k veselce dojde, či ne, totiž odpověděl s nadhledem: „Podle toho, kde bude větší kurz, na to si vsadím prachy a podle toho udělám, abych z toho taky něco měl. Kdyby z toho byly aspoň prachy, tak by to bylo fajn, protože zatím z toho byl akorát průser a nic užitečnýho.“ Tak asi zkrátka uvidíme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také