Zvrat v rozchodu Vémoly a Lely! Manželka milence tvrdí, že si Karlos vše vymyslel

Vémola oznámil rozchod s Lelou

Slavný český MMA zápasník Karlos Vémola na sociální síti přiznal, že ho snoubenka Lela podvádí s kamarádem. Podle manželky údajného milence je však všechno jinak!

Známý MMA fighter Karlos „Terminátor“ Vémola na svém instagramovém účtu fanouškům prostřednictvím videa ohlásil rozchod se svou partnerkou Lelou Ceterovou. Slovenská playmate mu měla být nevěrná s jeho dobrým kamarádem Vítem Kaiserem, otcem od rodiny. „Přišel jsem na to, že má poměr s jiným frajerem, což je nechutný samo o sobě. O to horší ale je, že to byl můj dobrý kamarád,“ řekl zhrzený zápasník ve videu.

„Já na to přišel tak, že u nás vidíte na sociálních sítích, že Lela má všude Cartiery, diamantové prsteny, náhrdelníky. Já teď nezápasím, tak na to nemám. Nejsem žárlivec, ale vyšetřoval jsem to a zjistil jsem, že to má všechno od mého kamaráda. Jenže Lela neví, že pan Kaiser má velice bohatou manželku, která ty peníze zdědila po svém otci,“ řekl zápasník, který přiznal, že je nachytal in flagranti. „Nejsem žádný svatoušek, ale mít ženu v nemocnici se dvěma dětmi doma a chodit za kamarádovou ženou, to je vrchol prasárny,“ dodal.

Právě manželka zmíněného Víta Kaisera se k celé nešťastné situaci vyjádřila webu Expres.cz a uvedla, že všechno bylo trochu jinak. „Všechno jsou to lži! Budeme se bránit, už to řešíme s právníky a klidně to dokážeme,“ hájila sebe i manžela Kamila Kaiserová. „Vítr fouká trochu jinak. Můj manžel žádný vztah mimo mě nemá, máme dvě malé děti, žijeme řádným rodinným životem. Jsme de facto pořád spolu a problémy jiných odmítáme řešit na úkor vztahu v naší rodině,“ řekla důrazně.

Podle jejich informací není Vémola s jejím manželem tak dobrý kamarád, jak zápasník tvrdí. „Seznámili si přes auta a padli si do oka. Manžel se s Karlosem zná zhruba dva měsíce,“ nechala se slyšet pro redakci Expres.cz rozrušená Kaiserová. Nevím, co má Karlos za problém, ale naši rodinu ať z toho vynechá. Ať si raději váží ženy, co má. Držím jim palce, ať vše zvládnou,“ vzkázala žena Vémolovi.