Showbyznys

27. prosince 2021 14:57

redakce Prima Lajk

Muradov se drsně vyjádřil k rozchodu se sexy Monikou Bagárovou! Může za konec jejich vztahu nevěra?

Známý MMA zápasník konečně prolomil mlčení ohledně jeho rozchodu s populární zpěvačkou Monikou Bagárovou. Potvrdil spekulace o nevěře?

Zatímco mnozí si na Boží hod užívali čerstvě rozbalené dárky, zpěvačka Monika Bagárová oznámila na Instagramu smutnou zprávu. Rozešla se totiž s populárním MMA drsňákem a otcem jejich roční dcery Ruminky Makhmudem Muradovem. „Někdy Vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli, i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér Vám říct, že už nejsme rodina. S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života,“ napsala Bagárová na Instagramu.

A zatímco Bagárové fanoušci i ostatní celebrity posílali slova útěchy, „Mach“ to dostával na sociálních sítích pořádně sežrat a pro mnohé byl on hlavním viníkem rozpadu vztahu. S Bagárovou se totiž kvůli své sportovní kariéře a podnikatelským povinnostem už příliš nevídal a většinu roku trávil ve svém rodném Uzbekistánu. Na sociálních sítích se pak k rozchodu nevyjadřoval.

Místo toho sdílel příspěvky fotky týkající se jeho milovaného sportu a objevuje se na rozesmátých fotkách z luxusní rezidence, na nichž se zlatem nešetří. A toho přišel web Extra.cz se spekulacemi, že pravým důvodem rozchodu měl být fakt, že si Muradov našel v Uzbekistánu novou partnerku.

„Mach“ tedy nyní na všechny útoky a fámy zareagoval a nenechal na hejtrech nit suchou. A naznačil, že ani Bagárová není úplné neviňátko. „Mně je to jedno, co si o mně lidé myslí, co o mně píší nebo říkají. Mě jejich názor vůbec nezajímá. Důležité pro mě je jen to, že mám zdravou dceru a zbytek je mi šumafuk. Každý ať si myslí, co chce. Já vím pravdu. Nikoho jsem neopustil, nenechal. Všechno se stalo, jak se stalo,“ řekl Muradov pro Extra.cz.

„Je to život. Každý den se někdo rozejde, někdo sejde, ale řeším se já. Za konec vztahu vždycky mohou oba. Netvrdím, že jsem ideální člověk. Nejsem anděl, ani Monika není. Ale jsem moc rád, že s ní mám dceru a že ji opravdu mám konkrétně s ní," dodává s tím, že se bude matky svého dítěte vždy zastávat.

Zdá se tedy, že celá záležitost okolo jejich rozchodu je mnohem složitější, než si jeho hejtři myslí a spekulace o možné nevěře se dosud nepotvrdily. Monika Bagárová už se ale měla údajně odstěhovat z jejich společného bydlení a těžké chvíle prožívá se svou roční dcerou. MMA zápasník, s nímž žila zpěvačka od roku 2018, pak nejspíš i nadále zůstane v rodném Uzbekistánu.


Přečtěte si také