Showbyznys

22. prosince 2021 15:05

redakce Prima Lajk

VIDEO: Kriminálník Leo Beránek z Hotelu Paradise natočil v base šílený rapový song! Hrozí mu za to další trest?

V populární reality show se snažil okouzlit Nelu Slovákovou, nyní sedí za napadení ve vězení. A evidentně se vůbec nepoučil.

Leo Beránek patřil před téměř deseti lety mezi nejvýraznější tváře reality show Hotel Paradise, kde měl hodně blízko jak k Nele Slovákové, tak Nikol Trojanové. Jenže od té doby vzal jeho život hodně nečekaný, a bohužel i násilnický, směr. Snažil se prosadit coby rapper, jeho písni B.O.T.Y. se ale všichni vysmáli a v roce 2013 dostal dokonce hudební anticenu Zlatý David za nejhoršího zpěváka roku. Při převzetí ceny pak poplival moderátora a poté na ulici zmlátil člověka. Tím dal poprvé výrazně najevo svou nepěknou stránku.

Problémy se zákonem

Do bitky se dostal také v klubu Chmelnice, kde se dostal do střetu s hostem i policistou. Už před lety tak byl odsouzen za pokus o ublížení na zdraví a také za několikanásobné výtržnictví. Další, a mnohem delší, pobyt za katrem si vysloužil za své násilnického chování v roce 2018. Nejdříve 1. května toho roku napadl v Praze před klubem Ateliér muže, jehož udeřil do hlavy. Když se pak muž snažil vstát, nakopl ho Beránek do obličeje tak silně, že muž následně ztratil vědomí. Beránek muži způsobil otevřenou zlomeninu čelisti, otřes mozku a celý incident zaznamenaly pouliční kamery.

Tím jeho nebezpečné chování neskončilo. Jen o pár dní později srazil v pražské Lhotce na zem muže chodícího o berlích a následně napadl teleskopickým obuškem mladíka, jenž se muži snažil pomoci. Dalšímu člověku pak vyhrožoval, že mu zabije psa. Beránek byl za všechny tyto útoky odsouzen k šesti letům vězení. Rozsudek potvrdil po Beránkově odvolání Nejvyšší soud.

Rap z basy

Myslíte si, že Beránka pobyt ve vězení nějak změnil? No, zatím to na to příliš nevypadá. Bývalá televizní hvězdička totiž ve vězení natočila svůj další rapový song Kluci z basy a dokonce k němu na mobil natočila i videoklip! Jak je to možné? Na to se nyní snaží přijít vězeňská služba.

Jakékoliv elektronické přístroje jsou totiž ve vězení samozřejmě zakázány a Beránka tak místo kariéry vězeňského rappera čeká další vyšetřování a možná i nějaký trest. "Došlo k pochybení dozorců, celý incident vyšetřujeme," sdělila webu eXtra.cz mluvčí vězeňské služby Markéta Prunerová. Vězeňská služba se pak podle jejích slov tak snaží zjistit, kde přišel Beránek k rozsáhlé sbírce tetování.

To ale Beránka asi zatím netrápí, má založený nový YouTube kanál, kde prosí lidi o podepsání petice za jeho propuštění a dokonce hodlá na Spotify vydat své nové album Bertena! Jestli bude stejně tak „kvalitní“ a šílené jako jeho song o životě ve vězení, v jehož videoklipu nechybí ani Beránkovi spoluvězni, tak se máme opravdu na co „těšit“.

Účinkování Leo Beránka v Hotelu Paradise si můžete připomenout v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také