Videa

7. července 2021 12:27

redakce Prima Lajk

VIDEO: Trapas v Hotelu Paradise! Pamatujete si, jak opilý Leo Beránek ukázal celému světu svůj zadek?

Hotel Paradise (2) - Leo ukazuje pravou tvář

Vzpomínáte si na epizodu oblíbené reality show, kdy kontroverzní Leo Beránek ukázal celému národu svou pravou tvář?

Měli jste rádi kontroverzní reality show Hotel Paradise, v níž skupinka hezkých holek a kluků žila v luxusní destinaci a museli zde tvořit páry? Tak vězte, že si tento oblíbený pořad můžete opět pustit v našem on-line archivu na iPrima.cz, a připomenout si tak všechny pikantní situace. A že jich mezi Nelou Slovákovou, Nikol Trojanovou a ostatními účastníky bylo!

O pozdvižení se zde několikrát postaral samozřejmě i Leo Beránek, jenž se líbil půvabné Nikol, nakonec ale zabodoval právě u Nely Slovákové, s níž měl ve vile i první sex. I když ale dokázal holky svým vzhledem totálně pobláznit, s alkoholem v žilách se často rozjížděl až moc. V jedné z epizod se tak například nebál ukázal celému národu v televizi svůj zadek! A někteří soutěžící nevěřili svým očím. Je nespoutaná a až příliš divoká stránka Leo Beránka jeho pravou tváří? Vzhledem k jeho činů po odchodu z Hotelu Paradise a faktu, že momentálně sedí ve vězení, si nemusíme správnou odpověď možná ani domýšlet.

Sledujte Hotel Paradise! Od 29. června si celou řadu můžete připomenout exkluzivně on-line v našem ARCHIVU, kam budeme každý týden přidávat sedm epizod.

Sdílejte článek