Showbyznys

1. července 2021 16:13

redakce Prima Lajk

VIDEO: Do LIKE HOUSE přišla hvězda Hotelu Paradise! Jak moc se změnila?

Like House (53): Hotel Paradise

Do vily LIKE HOUSE přišla hvězda z jiné kontroverzní reality show. Co důležitého jim přišla říci?

Zatímco oblíbený LIKE HOUSE zítra skončí, v našem archivu můžete od 29. června znovu zhlédnout populární reality show Hotel Paradise. Pořad, v němž bylo dovoleno prakticky cokoliv a sexuální radovánky zde byly běžnou záležitostí. Oproti tomu, co se před deseti lety dělo v této luxusní destinaci, jsou vyhrocené události z LIKE HOUSE ještě slabým čajíčkem. V našem on-line archivu můžete si můžete nyní slavnou show s Nelou Slovákovou, Leo Beránkem a spol. připomenout.

Jedna z hvězd Hotelu Paradise se nyní přišla podívat i do vily influencerů. A není jí nikdo jiný než kontroverzní Martin Rybka. Ten byl z Paradise svého času vyhozen kvůli tomu, že pokousal několik dalších soutěžících. A jak přiznává influencerům, tento cejch se s ním nesl ještě několik let. Rybka se za posledních deset let evidentně změnil, svých kauz a problémového chování lituje a nyní je podle všech spokojený.

Do LIKE HOUSE pak přišel, aby ostatní upozornil na to, že případné průsery a pitomé chování ve vile se s nimi bude táhnout ještě dlouho a musí tedy hodně přemýšlet nad svými činy. Nakonec si pro ostatní společně s moderátorkou Lucií challenge o tom, jak dobře se soutěžící vzájemně znají. Návštěva Martina Rybky pak patří mezi bonusová videa z LIKE HOUSE, která jste v televizi vidět nemohli.

Sledujte Hotel Paradise! Od 29. června si celou řadu můžete připomenout exkluzivně on-line v našem ARCHIVU, kam budeme každý týden přidávat sedm epizod.