Showbyznys

30. června 2021 17:15

redakce Prima Lajk

GALERIE: Vzpomínáte si na drsňáka Lea z Hotelu Paradise? Hrál si na rappera a teď sedí za napadení!

Patřil mezi nejvýraznější tváře populární reality show. Po odchodu z exotické destinace se ovšem jeho jméno stalo synonymem nehezkých kauz a agresivního chování.

Od tohoto týdne můžete v našem archivu opět zhlédnout oblíbenou reality show Hotel Paradise, která i téměř deset let po odvysílání budí u diváků velké vášně. Jedním z nejvýraznějších mužských soutěžících byl bezpochyby drsňák Leo Beránek. Ten nejenže podle mnohých divaček patřil mezi největší krasavce ve vile, ale navíc bylo kolem něj pořádné horko.

Tehdy 22letý Leo se chlubil, že měl v posteli 200 partnerek a v reality show zamotal hlavu např. Nele Slovákové. Došlo mezi nimi dokonce k prvnímu sexu v Hotelu Paradise! Leo byl zkrátka v reality show dost vidět, což platí i o jeho životě po skončení oblíbeného pořadu. Leo o sobě ale nedával věděl v moc dobrém světle.

Po konci Hotelu Paradise se Leo pokoušel prosadit coby rapper, jeho hudební pokusy ovšem nesklízely zrovna nadšené ovace. Na YouTube sice mají jeho písně, zejména tedy song B.O.T.Y., miliony zhlédnutí, mnoho lidí se jeho hip-hopovým kouskům spíše směje. Ostatně, za svůj rap dostal v roce 2013 anticenu Zlatý David za nejhoršího zpěváka roku.

Toto nelichotivého ocenění ovšem nepřevzal zrovna nejlépe. Poplival totiž moderátora a následně na ulici zmlátil člověka. Do bitky se dostal také v klubu Chmelnice, kde se dostal do střetu s hostem i policistou. Už před lety tak byl odsouzen za pokus o ublížení na zdraví a také za několikanásobné výtržnictví. Jenže ani ročním vězením jeho problémy neskončily.

Leo se sice zdánlivě usadil, vzal si bývalou pornoherečku Connie Beránkovou a narodila se jim dcera. Jenže v roce 2018 se jeho agresivní chování opět projevilo naplno. Nejdříve 1. května toho roku napadl v Praze před klubem Ateliér muže, jehož udeřil do hlavy. Když se pak muž snažil vstát, nakopl ho Beránek do obličeje tak silně, že muž následně ztratil vědomí. Beránek muži způsobil otevřenou zlomeninu čelisti a otřes mozku a celý incident zaznamenaly pouliční kamery.

Tím jeho nebezpečné chování neskončilo. Jen o pár dní později srazil v pražské Lhotce na zem muže chodícího o berlích a následně napadl teleskopickým obuškem mladíka, jenž se muži snažil pomoci. Dalšímu člověku pak vyhrožoval, že mu zabije psa. Beránek byl za všechny tyto útoky odsouzen k šesti letům vězení. Rozsudek potvrdil po Beránkově odvolání Nejvyšší soud.

U něho se Leo snažil bránit např. tím, že kop, při němž zlomil napadenému čelist, byl jen automatickou reakcí naučenou v thaiboxu a nešlo prý o jeho vlastní vůli. S tímto ani jinými jeho argumenty ovšem Nejvyšší soud nesouhlasil. „I zažité pohyby vůli podléhají a jednající osoba je podle svého uvážení může provést či naopak neprovést, přerušit, pozměnit apod.,“ stálo v usnesení. Neúspěšný rapper se podle pravomocného verdiktu dopustil těžkého ublížení na zdraví, vyhrožování se zbraní a výtržnictví. Je tedy jisté, že Leo Beránka asi jen tak v další reality show už neuvidíme.

Sledujte Hotel Paradise! Od 29. června si celou řadu můžete připomenout exkluzivně on-line v našem ARCHIVU, kam budeme každý týden přidávat sedm epizod.


Přečtěte si také