VIDEO: Vémola se definitivně rozešel se sexy Lelou! Co drsného vzkázal nevěrné snoubence a jejímu milenci?

Vémola oznámil rozchod s Lelou

Slavný český zápasník MMA Karlos Vémola na sociální síti potvrdil rozchod se svou snoubenkou Lelou.

Místo plánování svatby přišel rozchod a praní špinavého prádla na veřejnosti. MMA zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola na svém instagramovém účtu fanouškům ohlásil rozchod se svou partnerkou Lelou Ceterovou. Ta mu přitom teprve před šesti týdny porodila druhého potomka, syna Rockyho.

„Přišel jsem na to, že má poměr s jiným frajerem, což je nechutný samo o sobě. O to horší to ale je, že to byl můj dobrý kamarád,“ řekl zhrzený zápasník na sociální síti. „Ona chce teď všude na sociálních sítích dávat, že já jsem ten nevěrník, a že ji biju. Facky ale dostal jenom on. Ne za to, že spí s mojí ženou, ale že je to prase a hraje si na kamaráda,“ uvedl na pravou míru Vémola, že své ex partnerky se ani nedotknul.

„Já na to přišel tak, že u nás vidíte na sociálních sítích, že Lela má všude Cartiery, diamantové prsteny, náhrdelníky. Já teď nezápasím, já na to nemám. Samozřejmě mi to bylo divné. Ona říkala, že si vydělává Instagramem. Nejsem žárlivec, ale vyšetřoval jsem to a zjistil jsem, že to má všechno od mého kamaráda. Jenže Lela neví, že pan Kaiser má velice bohatou manželku, která ty peníze zdědila po svém otci," podělil se Vémola se svými fanoušky i o to, jak nevěru zjistil.

„Nejsem žádný svatoušek, ale mít ženu v nemocnici se dvěma dětmi doma a chodit za kamarádovou ženou, to je vrchol prasárny,“ dodal a přiznal, že on sám udělal v minulosti mnoho chyb. „Lelu a děti nesmírně miluju. Budu se jí snažit pomoci, ať bude chtít jít kamkoli. Mrzí mě to vůči našim dětem, přeju si, abych tady nemusel být sám v dětském pokoji," nechal se slyšet Vémola, který rovněž přiznal, že je jejich vztah tímto definitivně u konce.

AKTUALIZACE: Vémolovo naštvané video o nevěře bylo po několika hodinách smazáno.