Odpustil drsňák Vémola partnerce nevěru? S bývalkou Lelou vyrazil společně do Dubaje!

Terminátor Vémola a jeho partnerka vyrazili společně do Dubaje. Vrací se k sobě?

Rok sotva začal a už tu máme adepta na největší vztahový kolotoč letoška. Jenom v rozmezí jednoho týdne jsme se dočkali ve vztahu Karlose „Terminátora“ Vémoly a jeho partnerky Lely Ceterové rozchodu, zpráv o domácím násilí, údajné nevěry, návštěvy policie, až ke známkám toho, že se slavný drsňák psychicky zhroutí. Ani zde ovšem jízda nekončí. Šílená dvojice si teď totiž pro změnu odletěla do Dubaje.

„Lela mě poprosila, abych ji do Dubaje vzal s sebou. Ať už spolu jsme, nebo ne, nechci ji v takovémhle stresu. A hlavně nechci, aby to vnímaly moje děti. Rocky je možná malej, ale Lili je na to citlivá. Lela byla ve stresu, že nemůže jít ani nikam z domu, že by ji někdo všude fotil. Chtěla vypadnout, tak jsem ji prostě vzal s sebou,“ prozradil serveru Blesk.cz zápasník, jenž momentálně bojuje s rekonvalescencí.

Ten podle svých předchozích vyjádření bouřlivého rozpadu vztahu lituje, sám pak doufá, že se celá věc uklidní a spolu s Lelou si to vyříkají. Druhým dechem ovšem dodává, že nešlo o žádnou romantickou usmiřovací dovolenou, ale pouhou pracovní cestu a možnost, jak se uklidnit a vše si v hlavě srovnat. A partneři ani přes výlet do exotiky stále s Lelou rozhodně nejsou.

„Vyříkali jsme si to. Lela zůstává doma a zatím se nikam nestěhuje. Uvidíme, jak to bude, nebo nebude pokračovat dále. Zatím zpátky partneři nejsme. Žijeme spolu v jedné domácnosti. Lelu to mrzí. Říká, že se mnou doma nebylo k vydržení a hledala z toho východisko s někým jiným,“ řekl Karlos Vémola pro pořad Showtime.

Sdílejte článek

Přečtěte si také