Lela Ceterová žaluje Vémolu za domácí násilí! Karlos ji měl zbít s dítětem v náručí

Kauza okolo rozchodu Karlose Vémoly s Lelou Ceterovou má šokující pokračování! Opravdu se MMA zápasník dopustil domácího násilí?

Tak takový zvrat asi nikdo nečekal! Ještě ráno se zdálo, že se stal Karlos Vémola obětí ošklivé nevěry, když na Instagramu tvrdil, že ho snoubenka Lela Ceterová během šestinedělí podvedla s jeho dobrým kamarádem. Jenže nyní je všechno zcela jinak! Vémola emotivní video po několika hodinách smazal a slova nevěry popřela jak manželka údajného milence, tak sama Lela Ceterová.

Lela odešla z domu

Ta se nyní schovává s dětmi u své kamarádky a podle jejího prvního vyjádření mohla za jeho výbuch nalomená psychika kvůli převládajícím zdravotním problémům. „Poslední týdny jsou u nás náročné a já jako žena po porodu přirozeně potřebuji s dětmi klid. Tak, jak je to Karlosem v afektu prezentováno, vytváří o mně dojem, že jsem se zachovala neeticky, ale opak je pravdou, v domě bylo napětí už na hraně agresivity,“ sdělila Ceterová webu Extra.cz. Teď ale už šla Lela s pravdou ven a řekla na Instagramu svou pravdu, ze které běhá mráz po zádech.

Lela Ceterová se totiž na adresu Vémoly naplno vyjádřila prostřednictvím instagramového účtu své kamarádky, kde ho mimo jiné obvinila z domácí násilí! MMA zápasník ji pak měl údajně zbít ve chvíli, kdy měla v náručí malého syna Rockyho, který se narodil teprve před pár týdny! „Musím psát z mobilu kamarádky, která mě u sebe ubytovala i s dvěma dětmi. Po tom, co jsi mě zbil, když jsem měla v náručí malého Rockyho. Mám z tebe strach. Ještě jsi mi sebral můj mobil. Nemohu nikomu zavolat ani jít na svůj Instagram. S nikým jsem nic neměla. Jsi chorý, žárlivý člověk. Jen mě vydíráš, protože se ti to hodí. Zbil jsi mě s dítětem v náručí. V životě už s tebou nebudu,“ napsala Lela Ceterová.

Trestní oznámení a nevěry

Skutečnost, že zprávu napsala opravdu slovenská playmate, potvrdila webu Extra.cz její manažerka. Ta následně dodala, že Ceterová jde podat na svého teď již bývalého partnera trestní oznámení. Ve zmíněném příspěvku se pak viditelně rozrušená Lela opravdu nedržela zpátky a prohlásila, že to byl naopak Vémola, kdo byl ve vztahu nevěrný.

„Jsi doma agresivní a jen křičíš. S dětmi jsem stále sama. A ty tvoje výlety do Bulharska, Španělska a Vídně s kamarády, co tam děláte, jaké nechutnosti. No extrém, protože tam vás nikdo nepozná a přitom se vždy najde někdo, kdo to natočí a pošle mi to. Skončila jsem s tebou. Bojím se tě, tvá matka dvou dětí,“ dodala na Instagramu Ceterová. Tak se zdá, že tento rozchod je opravdu definitivní a Karlos Vémola bude mít opravdu co vysvětlovat.


Přečtěte si také