Lela se vyjádřila k rozchodu s Vémolou. Karlos prý o nevěře lže a utekla s dětmi z domu!

Vémola oznámil rozchod s Lelou

Smršť vyjádření okolo rozchodu Karlose Vémoly se snoubenkou Lelou Ceterovou nebere konce. Co k nařčení o nevěře řekla slovenská kráska?

Celý mediální rybníček aktuálně žije hodně bouřlivým rozchodem MMA drsňáka Karlose Vémoly s jeho partnerkou Lelou Ceterovou, s ním má dvě děti. Vémola zveřejnil na Instagramu velmi emotivní video, na němž obvinil svou partnerku z nevěry s jeho kamarádem, panem Kaiserem. Snoubenka mu měla být nevěrná dle jeho slov ještě v šestinedělí, tedy nedlouho po porodu jejich syna Rockyho. Karlos proto oznámil definitivní rozchod. Jenže video po několika hodinách z Instagramu smazal a začíná se spekulovat o tom, že vše může být přece jen jinak.

Nejdříve se k celé kauze vyjádřila manželka údajného milence, která označila Vémolova slova za nechutnou lež. „Můj manžel žádný vztah mimo mě nemá, máme dvě malé děti, žijeme řádným rodinným životem. Jsme de facto pořád spolu a problémy jiných odmítáme řešit na úkor vztahu v naší rodině,“ řekla v rozhovoru pro Expres.cz. A nyní se k citlivé situaci konečně vyjádřila také obviněná Lela Ceterová.

Ta podle informací webu Extra.cz odešla i s dětmi z domu a našla azyl u své dobré kamarádky. Karlos Vémola jí pak měl podle všeho sebrat mobil a Ceterová tak webu poslala vyjádření skrz svou manažerku. Nevěru pak i ona popírá. Za vším prý stojí Karlosovy zdravotní problémy a také psychika. „Poslední týdny jsou u nás náročné a já jako žena po porodu přirozeně potřebuji s dětmi klid. Tak, jak je to Karlosem v afektu prezentováno, vytváří o mně dojem, že jsem se zachovala neeticky, ale opak je pravdou, v domě bylo napětí už na hraně agresivity," sdělila Ceterová. Rozchod či spekulované násilí však nepotvrdila a sama dle všeho velmi přemýšlí o tom, jak bude postupovat dál.

„Celá tato situace je vedena mediálně mým mužem v afektu a bez zdravého úsudku. Jak se zachovám, zvažuji podle toho, jak moc mám svého muže, který je otcem našich dětí, v srdci. Nicméně musím si zachovat i důstojnost ženy a matky,“ dodává Lela a slibuje, že další prohlášení vydá poté, co se dostane ke svému mobilu. Tato mediální přestřelka zřejmě jen tak neskončí.

Sdílejte článek
Štítky strach nevěra rozchod Instagram lež Karlos Vémola Lela Ceterová vyjádření Rocky Lela Vémola