Lela Ceterová zase obrátila. Jak to měla s údajným milencem a co vzkázala Vémolovi?

Lela Ceterová promluvila o tom, co bylo mezi ní a údajným milencem a jak to má nyní s Karlosem Vémolou.

Poslední dva týdny byly pro slovenskou modelku Lelu Ceterovou a MMA zápasníka Karlose Vémolu jako na houpačce. Zvěsti o domácím násilí, drsná slova o rozchodu i domnělé nevěře a opětovný návrat dvojice plnily titulky českých médií. Ačkoli se v jejich vztahu/rozchodu fanoušci už vůbec nevyznají, pár si to snad v hlavě po společné dovolené v Dubaji srovnal a nyní se Lela o problémech a údajné nevěře rozpovídala.

Pro web Blesk.cz slovenská playmate přiznala, že s Karlosem neměli dobré období už dlouhou dobu. Důvodem byla dlouhodobá pauza, kdy zápasník nemohl trénovat, z čehož byl nervózní a neklidný. Proto od něj chtěla Lela i s dětmi odejít a hledala útěchu v cizí náruči. „V době, kdy jsem se rozhodla, že odejdu, mi nabídl pomoc právě tolik zmiňovaný kamarád a sponzor mého muže,“ řekla slovenská modelka s tím, že jí kamarád pomáhal při prohlídkách bytů, a zároveň se často negativně zmiňoval o Karlosovi, což Lelu jenom utvrdilo v rozhodnutí od něj odejít.

„Manipuloval nejen mě, ale i Karlose. A manipuloval i svou ženu, kterou bohužel manipuluje doteď. Říkal o Karlosovi věci, které by se asi žádné ženě nelíbily,“ svěřila se v pořadu Showtime. K žádným intimnostem podle Lely s údajným milencem nedošlo, ačkoli měl mít sexuální narážky na její adresu a obdarovával ji drahými dárky. „Ona teda tvrdí, že s ním nespala, ale myslím, že to, co v těch konverzacích bylo, bylo až až,“ řekl Karlos Vémola v pořadu Showtime. „Lela přiznala, že někdo takovej je a byl, že to dál nepokračuje, že ani nechce,“ dodal na vysvětlenou s tím, že snad se všechno brzy uklidní.

Dvojice si ale podle všeho už všechny křivdy vyříkala a změna prostředí v luxusním resortu v Dubaji jim očividně prospěla. „Všechno jsme si doma s Karlosem vysvětlili a budeme dále fungovat jako rodina. Za toto bych se chtěla Karlosovi omluvit. Promiň, miluji tě,“ vzkázala Lela svému partnerovi.

Sdílejte článek
Štítky nevěra rozchod Karlos Vémola Lela Ceterová smíření

Přečtěte si také