Lela se s dětmi vrací bydlet k Vémolovi. Podle Karlose ale stále tají milence

Vémola obvinil Lelu z nevěry

Rozchod Karlose Vémoly s Lelou Ceterovou má další nečekaný zvrat. MMA zápasník se omluvil údajnému milenci. Stále si však myslí, že jeho expartnerka skrývá jiného.

Tak se zdá, že z rozchodu Karlose Vémoly se snoubenkou Lelou se vyklubala nekonečná telenovela, jejíž zvraty by nevymysleli ani ti nejlepší scenáristé. Nejdříve MMA zápasník v rozrušeném videu nařkl svou teď již bývalou partnerkou Lelu z nevěry s dobrým kamarádem panem Kaiserem a potvrdil jejich definitivní rozchod.

Jeho slova ale následně označila za lež manželka údajného milence i samotná Lela, která nevěru popřela a navíc obvinila Vémolu z toho, že ji zbil, když měla v náručí malého syna Rockyho a měla na něj podat trestní oznámení. Slovenská playmate se pak údajně ze strachu schovávala s dětmi u kamarádky a Vémola jí měl zabavit mobil. Když se pak do Vémolandu dostavila pro věci s policií, moc zde nepochodila. Teď je ale vše zase trochu jinak.

Vémola se omluvil

Vémola už si v případu domnělého milence Víta Kaisera posypal popel na hlavu. Uznal, že v tomto případě přestřelil a muži se veřejně i v soukromí omluvil. „Karlose Vémolu zpětně mrzí, že do jejich vzájemných partnerských problémů byl neprávem uveden pan Kaiser a jeho rodina, která s jejich rozchodem nemá nic společného. Karlos v úterý pana Kaisera osobně kontaktoval a vyjádřil jemu i jeho manželce upřímnou omluvu,“ vzkázal prostřednictvím mediálního zástupce Aleše Rataje webu Fight Live. Později pak v rozhovoru pro Blesk přiblížil, jak k celému omylu podle něj došlo. Měl totiž k této domněnce dojít kvůli tomu, že se Lela snažila skrýt svého opravdového milence.

„Zpanikařila a aby zachránila situaci a všechny zprávy, které si psala, změnila odesílatele na jméno Kaiser,“ vysvětlil Blesku Vémola. „O to je to horší, protože já jsem samozřejmě vybouchl, jelikož jsem myslel, že je to můj kamarád. Udělal jsem, co jsem udělal. Obviňovala mě taky, že jsem jí sebral telefon, ale nakonec se ukázalo, že ho má ten milenec. Protože se bojí, aby to mediálně neprasklo a aby se někdo nedozvěděl, co si psali. Telefon nemám já, ale její bývalý milenec,“ dodává.

Návrat domů

I přesto, že podle něj Lela stále schovává nového chlapa, se ovšem Lela i s dětmi aspoň na nějaký čas vrací zpátky do Vémolova luxusního příbytku. Zde by měla pobývat do té doby, než si najde nové bydlení. „Ať máme spolu jakékoliv vztahy, měli bychom být hlavně rodiče. Chtěl bych, aby bylo postaráno zejména o děti. Rocky má měsíc, takže ho nemůže tahat po známých a cizích domech. Přijede moje máma, aby tu nebyl špatný vzduch, a vrátí se i Lela. Bude s dětmi v pokojíčku a rozhodne se, co chce dělat. Pokud se bude chtít přestěhovat, pomůžu jí se přestěhovat. Ale do doby, než si určí, jak chce pokračovat se životem, bude tady. Děti tu mají zázemí, je o ně postaráno,“ řekl Vémola.

Slavný drsńák navíc stále odmítá nařčení z fyzického napadení. „Je to čerstvý docela, takže myslíte, že kdyby to byla pravda, tak by sem teď jela? Ona je i s dětmi na cestě sem. Kdyby se mě ještě včera tak bála, opravdu by dneska sedla do auta a jela sem? To si nemyslím,“ dodal. Jestli se tedy situace zase několikrát za den nezmění, Lela s Karlosem budou zase bydlet pod jednou střechou. Otázka je, na jak dlouho.

Sdílejte článek
Štítky milenec rozchod Karlos Vémola Lela Ceterová vyjádření Rocky Vít Kaiser