Drsňák Vémola prý podvádí svou těhotnou partnerku s touto megaprsaticí! Vážně opustí rodinu kvůli obřím balónům?

Vážně se vztahují nad vztahem Karlose Vémoly a sexbomby Lely Ceterové mračna?

Tak tohle asi vážně nikdo nečekal! Vztah slavného zápasníka MMA Karlose Vémoly se silikonovou sexbombou Lelou Ceterovou byl jejich fanoušky považován za idylický. Ostatně, pár očekává své první dítě a teprve ve čtvrtek oznámila těhotná Lela na Instagramu, že čeká holčičku. Jenže chvíle štěstí jen o pár hodin později vystřídaly pocity vzteku a dost možná i zrady. A také slova, která naznačují, že mezi tehdejšími hrdličkami už možná nepanuje taková idylka.

Evidentně naštavaná Lela totiž napsala na InstaStories tento drsný vzkaz! „Rodina je jen jedna. A tu ti ku*va nedá,“ napsala silikonová kráska. Když se jí lidé začali ptát, o čem mluví, tak napsala ještě neméně mrazivý dodatek. „Mnoho lidí se mě ptá, co se stalo. Moje odpověď zní, že pravda jednou vyjde na povrch,“ dodala Slovenka. Spekulace o možné Vémolově nevěře proto na sebe nenechaly dlouho čekat.

Podle serveru Blesk.cz se navíc Vémola v poslední době až podezřele často objevuje okolo modelky Kristhin Goméz, která je o 8 let starší než Terminátorova současná přítelkyně. Kristhin navíc sdílí jejich společně fotky na Instagramu a sám Vémola jí pod nějaké příspěvky píše i srdíčka. A co si budeme povídat, vnadná Kristhin se rozhodně strefuje do Vémolova vkusu. Všichni moc dobře víme, že Karlos Vémola na přirozenou krásu moc nedá a potrpí si na obří partie vylepšené silikony.

A jestli si myslíte, že jeho partnerka Lela má obří prsa, tak to jste ještě neviděli nárazníky, jimiž se může chlubit Kristhin Goméz. Její prsa totiž opravdu vypadají jako balóny, které jsou připraveny každou chvíli vzlétnout. Vémola ovšem o celé kauze prozatím mlčí. My doufáme, že se opravdu jedná jen o drby, a známá dvojice brzy přivítá svého potomka do idylického prostředí.


Přečtěte si také