Dočkají zápasník a silikonová kráska miminka?
Autor: profimedia.cz Dočkají zápasník a silikonová kráska miminka?

FOTO: Nečekaná zpráva!? Drsňák Karlos Vémola prý bude otcem! Opravdu ale oznámila jeho silikonová kráska těhotenství?

Publikováno: 06.06.2019
Dočká se náš nejslavnější bijec MMA brzy drsňáka juniora?

reklama

Karlos „Terminátor“ Vémola už roky chodí s plastikovou kráskou Lelou Ceterovou a zdá se, že tvoří prakticky dokonalý pár. A nyní to vypadá, že se páreček rozroste o dalšího člena. Na internetu se totiž začínají šířit spekulace, že by mohla být Lela těhotná. A nasvědčuje tomu hned několik indicií. Fámy o těhotenství ostatně (ne)chtěně nakousla sama Slovenka na svém Instagramu.

K příležitosti svých 30. narozenin totiž zveřejnila fotku, na níž si podezřele hladí bříško. K fotce navíc napsala všeříkající vzkaz. „Pro mě jsou to jedny z nejhezčích narozenin. Děkuji, lásko,“ vyznala Lela lásku Terminátorovi. Podle mnohých fanoušků je pak fotka jasným náznakem toho, že je partnerka Karlose Vémoly v jiném stavu a pod fotku začali psát své gratulace.

Těhotenství by pak naznačoval také fakt, že silikonová sexbomba byla před časem na pár dní v nemocnici. „Navzdory tomu, že jsem byla v nemocnici a nebylo mi dobře, prožívám nejkrásnější období ve svém životě,“ řekla Lela. Zatímco Vémolova partnerka se k otázkám těhotenství zatím nevyjadřuje, slavný bijec pro server Expres.cz tuto informaci odmítl. Jenže řada fanoušků má i tak o těhotenství jasno. Mluví Karlos Vémola pravdu, nebo se ve skutečnosti už potají připravuje na rodičovskou úlohu?

Bude se Psychopat Bejr rozvádět? 1

VIDEO: Rozchod Psychopata Bejra?! Šílence z Prostřeno! opustila manželka. Může za to trapné chování v pořadu?

Ženy s největšími silikony světa

GALERIE: Hitparáda silikonů! Tohle jsou 4 ženy s největšími umělými prsy!

reklama