VIDEO: Rozchod Psychopata Bejra?! Šílence z Prostřeno! opustila manželka. Může za to trapné chování v pořadu?

Minulý týden Psychopat Bejr svým šíleným chováním rozdělil Česko. Nyní ovšem začíná řešit vážné osobní problémy.

Youtubera Psychopata Bejra zná od minulého týdne prakticky celá Česká republika. Při svém účinkování v pořadu Prostřeno! totiž vzbudil takovou kontroverzi, jakou oblíbená soutěž snad ještě nezažila. Soutěžícím dělal ze života peklo, fingoval sebevraždu, servíroval blafy a dělal zkrátka jednu šílenost za druhou. A aby toho nebylo málo a upozornil na sebe ještě více, tak se ještě proběhl nahý u Karlova náměstí v Praze. V posledních dnech už mu ovšem zřejmě tak do smíchu není.

V nejnovějším, a díky živému přenosu nepříliš kvalitním videu totiž přiznal krizi se svou dlouholetou manželkou Angi Bejrovou. O jejich problémech se šuškalo na internetu už pár týdnů, poslední kapkou ovšem mělo být to, že se jeho manželka rozhodla jet s kamarády na Ukrajinu místo toho, aby podpořila známého kulturistu na mistrovství světa v Itálii. Bejr proto už definitivně mluví o tom, že je konec a o Angi už hovoří jako o skoro bývalé ženě. Co je důvod jejich rozchodu?

Podle Bejra za něj rozhodně nemůže jeho šílené vystupování v Prostřeno! či nahotinky v Praze. O těchto věcech údajně věděla manželka už dlouho a vůbec nesouvisejí s tím, že s ním nejela do Itálie. Aleš Bejr tvrdí, že 20 let vztahu si zkrátka vybralo svou daň a nejspíš mezi nimi byly čím dál větší rozdíly. Je však otázkou, zda mu to můžeme vůbec věřit. Psychopat Bejr je ostatně známý tím, že si rád vymýšlí a dělá si z ostatních srandu. Řada hejtrů proto toto video považuje za herecký výkon. Co myslíte, jedná se o další youtuberovu boudu, nebo je jeho manželství opravdu u konce?


Přečtěte si také