návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

GALERIE: Psychopat Bejr klesl na dno! Šílenec z Prostřeno! se svlékl donaha a ukazoval nádobíčko v ulicích!

Mysleli jste si, že kontroverzní youtuber už nic šílenější věci než v pořadu Prostřeno! nemůže předvést? Tak to jste se šeredně spletli.
Vydáno: 31.05.2019
Kontroverzní youtuber Psychopat Bejr.
Autor: YouTube.com/Psychopat Bejr Kontroverzní youtuber Psychopat Bejr.

Psychopat Bejr je youtuber, který na sebe chce upoutat pozornost prakticky jakýmkoliv způsobem. A po jeho šílených kreacích tento týden v pořadu Prostřeno! už to zase jednou poznalo celé Česko. Bejr šel ovšem tento týden ještě dál a pro mnohé klesl na totální dno. V Praze u Karlova náměstí se totiž svékl donaha a v běhu zde ukazoval svou vyposilovanou postavu a nábobíčko!

Objevil se totiž v internetovém pořadu Za prachy cokoliv. V něm muž s kamerou po náhodných lidech na ulici chtěl, aby se svlékli a běželi ulicí. A právě Bejr se svou partnerkou na nabídku za 20 tisíc korun kývli a vesele zde pobíhali nazí. Pokud tedy chcete z nějakých prapodivných důvodů vědět, jak vypadá Bejrova chlouba, máte šanci. My vám zde ovšem samozřejmě hanbaté video pouštět nebudeme. Jen si ho hezky najděte sami.

Z videa je ovšem jasně patrné, že je celá situace hraná a jedná se jen o další bizarní způsob, kterým na sebe chce Aleš Bejr upozornit. Dá se poznat nejen z jeho hereckého výkonu při přemlouvání kameramanem, ale také z faktu, že se s ním nesvlékne jeho žena, jak se říká ve videu. Jeho manželka Angi Bejrová totiž vypadá úplně jinak. S největší pravděpodobností tak jde o najatou herečku. To nám vlastně může být i jedno. Bejr prostě dokázal překonat své šílenosti z Prostřeno! až nečekaně rychle.

Psychopat Bejr vytáhl v Prostřeno! zbraň! 1

VIDEO: Peklo v Prostřeno! Psychopat Bejr vytáhne zbraň a chce se zastřelit! Vážně se pokusil o sebevraždu?

Psychopat Bejr v Prostřeno!

GALERIE: Šílený youtuber Psychopat Bejr v Prostřeno! Hostům naservíruje polívku z proteinu! Jaké další blafy připraví?

Článek je zařazen v: Psychopat Bejr , Nahý , youtuber , Aleš Bejr , Prostřeno! , donaha , Penis

reklama