Youtubeři

23. května 2019 16:05

redakce Prima Lajk

GALERIE: Šílený youtuber Psychopat Bejr v Prostřeno! Hostům naservíruje polívku z proteinu! Jaké další blafy připraví?

Jeden z nejkontroverznějších youtuberů současnosti Psychopat Bejr se objeví v oblíbeném soutěžním pořadu. A bude to opravdu masakr!

Aleš Bejr alias Psychopat Bejr patří mezi youtubery, jejichž tvorba budí velké vášně. Zatímco mnohá jeho šílená videa s bezdomovci nepochopitelně stále baví, mnozí mu nemůžou přijít na jméno. A nyní se Bejr rozhodl, že dá o sobě zase pořádně vědět a opět se zviditelní pořádným skandálem. Objeví se totiž v oblíbeném pořadu Prostřeno!, jenž má tak díky němu nakročeno k jednomu z nejšílenějších dílů ve své historii!

Psychopat Bejr si v Prostřeno! zasoutěží příští týden a už nyní vám můžeme prozradit, že se máte opravdu nač těšit. Bejr se zde opravdu utrhne ze řetězu a prakticky každý den s ním bude pro diváky nezapomenutelný. Jeden z vrcholů nás pak čeká příští čtvrtek, kdy bude kontroverzní youtuber sám vařit. Tedy vařit je možná až moc silný výraz.

Bejr totiž připraví svým hostům hodně šílené menu, které prověří žaludky soutěžících. Bejr coby profesionální kulturista chce totiž ostatním ukázat, jak vypadá jeho jídelníček. Dostanou tedy polívku, která je v podstatě protein ředěný vodou. Jako hlavní chod pak dostanou kuřecí prsa, ale k nim se servíruje nedovařená rýže v pytlíku s neoloupanou syrovou cibulí! A to už je pro hosty opravdu silná káva, kterou už dezert s jablkem a ořechy jen dovrší.

Způsob, jakým jsou jídla servírovaná, vás asi taky spíše vyděsí. Soutěžící navíc zavede do vymrzlé chaty svého kamaráda a přivítá je ve svém klasickém obleku doktora. Ano, lidé sledující youtuberskou scénu už asi moc dobře vědí, jaký bizár nás čeká. Vy ostatní se máte opravdu nač “těšit“.

Nezapomeňte se dívat na Prostřeno! s Psychopatem Bejrem již od příštího pondělí v 17.50 na Primě!


Přečtěte si také