VIDEO: Šílené! Youtubeři TVTwixx a Bejr zdemolovali cizí dům. Vážně při tom Psychopat napadl policistu?

Kontroverzní youtuberská partička a Psychopat Bejr zase jednou ukázali, co všechno jsou schopni udělat kvůli sledovanosti.

Ano, zase tu máme “povedenou“ partičku TVTwixx, která je pro statisíce zhlédnutí schopná udělat cokoliv. Třeba zdemolovat cizí dům. Danny a spol. se totiž rozhodli zavzpomínat na jeden svůj starší virální hit, při němž společně s provokatérem Psychopatem Bejrem zdemolovali auto. A tak znovu zavolali známému “ochránci bezdomovců“ a společně s ním se pustili do demolice opuštěné budovy. Tedy aspoň všeho zbylého nábytku či dveří uvnitř.

Youtubeři zde nenechali opravdu kámen na kameni, probourali dokonce i jednu zeď a nechybí ani jejich rádoby vtipkování. Což ve zkratce znamená, že jejich mladí fanoušci budou nadšení a zbytek lidí bude nad jejich demolicí nechápavě kroutit hlavou. Celý jejich kousek je pak zakončen příjezdem policisty, jehož Aleš Bejr rádoby uvěřitelně napadne a dokonce spoutá. Ano, správně jste pochopili, že ani tentokrát se nejedná v případě TVTwixx o reálný závěr. Po řadě svých fakeů už se ale naštěstí poučili a o nahrané scénce fandy informují hned na začátku. Aspoň něco.


Přečtěte si také