Youtubeři

11. července 2018 16:47

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nejhorší letní hit všech dob?! TVTwixx se v novém songu vysmívají hejtrům a hrají si na boháče. Zvládnete ho doposlouchat?

A vám se z nich bude chtít brečet.

Tyhle rádoby chytlavé youtuberské songy už nás začínají pomalu bolet. Je to teprve pár týdnů, co provokativní partička TVTwixx přišla se svým prvním singlem No Respect a jejich "parodii" na Fakera od Freescoota se většina lidí hlasitě vysmála. A ještě je dosti bolely uši. Jenže internetoví provokatéři si mysleli, že slavili úspěch, a tak se rozhodli přijít s letním hitem, který je však možná ještě příšernější než jejich prvotina.

Jejich šílený song Louis Vuitton je pak v podstatě předělávkou nestárnoucí pecky od Modern Talking. Internetové hvězdičky si pak v něm hrají na boháče, kteří jezdí v super fárech, relaxují v luxusním resortu a samozřejmě nosí jen oblečení značky Louis Vuitton. A jakoby se tak vysmívají všem svým chudým hejtrům.

O skutečnosti, že se to zase nedá příliš poslouchat a hudební fajnšmekři teď hromadně páchají sebevraždy, možná moc dobře vědí i samotní youtubeři. Jenže jejich touha po neustálé provokaci je zkrátka asi příliš veliká. Pokud jde o kvalitu songu, si ovšem může partička klidně podat ruce se svým kamarádem MikeJePan. Nebo vám se snad jejich letní “hit“ líbí?


Přečtěte si také