návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Nejhorší letní hit všech dob?! TVTwixx se v novém songu vysmívají hejtrům a hrají si na boháče. Zvládnete ho doposlouchat?

A vám se z nich bude chtít brečet.
Vydáno: 11.07.2018
TVTwixx - letní song 1
TVTwixx - letní song 1 Autor: YouTube.com/TVTwixx
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tyhle rádoby chytlavé youtuberské songy už nás začínají pomalu bolet. Je to teprve pár týdnů, co provokativní partička TVTwixx přišla se svým prvním singlem No Respect a jejich "parodii" na Fakera od Freescoota se většina lidí hlasitě vysmála. A ještě je dosti bolely uši. Jenže internetoví provokatéři si mysleli, že slavili úspěch, a tak se rozhodli přijít s letním hitem, který je však možná ještě příšernější než jejich prvotina.

Jejich šílený song Louis Vuitton je pak v podstatě předělávkou nestárnoucí pecky od Modern Talking. Internetové hvězdičky si pak v něm hrají na boháče, kteří jezdí v super fárech, relaxují v luxusním resortu a samozřejmě nosí jen oblečení značky Louis Vuitton. A jakoby se tak vysmívají všem svým chudým hejtrům.

O skutečnosti, že se to zase nedá příliš poslouchat a hudební fajnšmekři teď hromadně páchají sebevraždy, možná moc dobře vědí i samotní youtubeři. Jenže jejich touha po neustálé provokaci je zkrátka asi příliš veliká. Pokud jde o kvalitu songu, si ovšem může partička klidně podat ruce se svým kamarádem MikeJePan. Nebo vám se snad jejich letní “hit“ líbí?

 

 

TVTwixx - No Respect 1

VIDEO: Ještě větší peklo než Misha?! TVTwixx přichází s rapovým songem, ze kterého si budete chtít uřezat uši

TVTwixx - prank na Freescoota 1

VIDEO: TVTwixx chtěli napálit Freescoota trapným prankem. Youtuber je ale parádně ztrapnil a nyní jsou všem pro smích

Článek je zařazen v: TVTwixx , letní song , youtubeři , Louis Vuitton , šílený song , Danny Threeman