Youtubeři

15. prosince 2017 13:22

redakce Prima Lajk

GALERIE: Skandál Psychopata Bejra! Jeho bezdomovec Majsner byl zatčen v Emirátech a hrozí mu vězení! Co odporného zde provedl?

Ostudné řádění známého youtubera má zřejmě nečekanou dohru.

O skandálním výletu youtubera Psychopata Bejra a známého bezdomovce Majsnera do Spojených arabských emirátů, konkrétně do Abu Dhabí, jsme vás už informovali. Stejně jako při předchozí dovolené v Egyptě se totiž tato vypečená dvojice rozhodla, že udělá České republice tu největší ostudu a chovají se tu tím nejskandálnějším způsobem.

Majsner je ve videích i díky youtuberovu podporování věčně opilý, zapáchá, řve na lidi, vybírá zde popelnice a pije na veřejnosti, i když je to v Emirátech zakázané. Mnohdy se navíc sotva udrží na nohou a do luxusního hotelu musel být dopraven na invalidním vozíku. Jenže nyní dvojice na své chování doplatila. Zatímco Aleš Bejr už je z Emirátů několik dní zpátky (videa vydává s delším zpožděním), bezdomovec Majsner tam musel zůstat. Byl totiž v Abu Dhabí zatčen!

Jeho zadržení potvrdil Bejr v pořadu Telebrity na serveru Playtvak.cz. „Stala se tam velmi zvláštní situace. Nechci o tom ještě mluvit, ale můžu říct, že je mimo Českou republiku a dělám na tom, aby se dostal zpět,“ potvrdil v pořadu Psychopat. Tuto informaci pak potvrdil také Bejrův manažer s tím, že Majsner si možná v arabském vězení ještě několik měsíců posedí. „Máme informaci, že si bude Majsner muset odsedět čtyři až pět měsíců v Emirátech a pak bude propuštěn zpět do České republiky,“ řekl manažer serveru Expres.cz. Bejr i jeho spolupracovník se údajně snaží jednat o jeho vydání, podle manažerových slov ale nemohou dělat nic, než v Emirátech proběhne soud. A to může trvat i několik týdnů.

A co Majsner, nejspíš za Bejrova přispění, v zahraničí provedl? Podle serveru Expres.cz a Bejrova manažera se bezdomovec opil na ulici, válel se po zemi a byl na všechny agresivní. Po příjezdu policie se situace ještě vyostřila a odvoz za mříže na sebe nenechal dlouho čekat. Bejr pak podle svého výstupu v pořadu Telebrity vinu necítí a nejspíš se těší na velkou sledovanost. Vážně ovšem muselo jeho využívání opilého bezdomovce takhle dopadnout? Nebo se snad jedná o podvod, jimž si chce zvýšit právě onu sledovanost?


Přečtěte si také