návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Psychopat Bejr ztrapňuje Česko! Youtuber se vydal do Emirátů s opilým bezdomovcem, který tu řve na lidi a prohrabuje popelnice!

Skončí Bejr s Majsnerem nakonec i v tamním vězení?
Vydáno: 13.12.2017
Psychopat Bejr a Majsner v Dubaji 2
Autor: YouTube.com/PsychopatBejr Psychopat Bejr a Majsner v Dubaji 2

Kontroverzní youtuber Aleš Bejr už dávno není známý jenom svými šílenými kousky, ale také díky videím s bezdomovci, jimž se snaží pomáhat, ale spíše si na nich honí svou sledovanost. Jeho nejznámějším bezdomovcem a kumpánem je pak bezesporu Majsner. S ním se nedávno vydal na dovolenou do Egypta, aby se bezdomovec koukl k moři. Jenže Majsner si toho vůbec nevážil, byl v jednom kuse opilý, na tamním hotelu udělal nejednu ostudu a Aleš Bejr ho v jeho chování vlastně ještě podporoval.

I přesto by ovšem člověk řekl, že se Psychopat poučí a bezdomovce, který mu za výlet k moři ani nepoděkoval, už příště nikam nevezme. Jenže velká sledovanost je velká sledovanost, a tak vzal youtuber Majsnera na další dovolenou snů, tentokrát do slunné Dubaje. A vypečená dvojice tu dělá České republice ještě větší ostudu, než v Egyptě!

Už na ruzyňském letišti se Majsner stačil opít a let se pro ostatní cestující kvůli tomu změnil téměř v peklo. Opilý bezdomovec se zde svlékal, s Bejrem neustále křičeli a dokonce je musel utišit tamní personál. Cestou na hotel se pak bezdomovec opil takovým způsobem, že v taxíku nesnesitelně zapáchal, nemohl se poté ani postavit na nohy a youtuber měl dokonce podezření, že se pokálel.

Většinu pobytu pak prospal na pokoji. Když už se pak vždy probudí, už má díky Bejrově podpoře brzy zase v rukou alkohol a dělá v luxusním hotelu ostudu. V jednom z posledních videí si pak dělá legraci z tamních obyvatel, pokřikuje na ně a vybírá tamní popelnice, z nichž i něco málo sní! Bejr pak vesele prohlašuje, že pokud Majsnera nezavřou tady, tak už asi nikde.

Jenže i když na bezdomovcovo chování občas zanadává, v jeho pití a průserech ho podporuje a všechno vesele točí. A tím, že muže bez domova vlastně ještě více ztrapňuje a nedělá České republice zrovna hezké jméno, se evidentně netrápí. Hlavně, že dělá svou vysněnou show a má celkem solidní sledovanost. Většině lidí však zůstává z jeho počínání rozum stát. Kam až tato dvojice při své zahraniční cestě dokáže klesnout?

 

 

Psychopat Bejr vs. Karlos Benda

VIDEO: Psychopat Bejr přijal výzvu k další krvavé bitce! Kdy se utká s tímto drsným youtuberem?

MikeJePan vs. Psychopat Bejr

VIDEO: Skandál?! Psychopat Bejr brutálně napadl MikeJePan! Vážně si jdou dva známí youtubeři po krku?

Článek je zařazen v: youtuber , bezdomovec , Majsner , Psychopat Bejr , Aleš Bejr , ostuda , Dubaj

reklama