VIDEO: Psychopat Bejr přijal výzvu k další krvavé bitce! Kdy se utká s tímto drsným youtuberem?

Ano, další zápas dvou youtuberů je opravdu na spadnutí.

Je to teprve pár dní, co méně známý youtuber Karlos Benda vyzval k zápasu svého bývalého kamaráda, internetovou hvězdičku Aleše “Psychopata“ Bejra. Dvojice se nepohodla kvůli Psychopatovým kauzám a videím s bezdomovci, kvůli nimž začal Bejr Bendovi sprostě nadávat a nabídl mu, ať si spor vyřeší hezky z očí do očí.

Toho Benda využil po svém a vyzval Psychopata na zápas. Karlos i mnoho ostatních si ale mysleli, že Aleš se ze souboje klasicky vymluví a celá jejich kauzička vyšumí do ztracena. To se ovšem nestalo a Psychopat Bejr výzvu na zápas opravdu přijal!

Další z řady množících se youtuberských bitek se tedy opravdu uskuteční a už jen záleží na tom, jak se spolu oba borci telefonicky domluví. Vše ale nasvědčuje tomu, že se utkají v MMA a k zápasu dojde během listopadu. V té době má totiž Benda soutěž v kulturistice a rád by se na obě události připravoval souběžně. Oba pak svým fanouškům slibují, že se na souboj pečlivě připraví. Uvidíme tedy, zda tentokrát Bejr už konečně nevezme bitku na lehkou váhu a po porážce se Pstruhem se konečně dočká vítězství.

Sdílejte článek

Přečtěte si také