VIDEO: Blíží se další krvavá bitka? Psychopata Bejra vyzval k zápasu tento namakaný youtuber!

Kteří dva youtubeři se možná utkají v ringu?

Tak to vypadá, že se nám na youtuberském rybníčku rozšířil malý nešvar. Tím je vyřizovat si své účty v youtuberských bitkách. A jak se zdá, tak se možná brzy dočkáme další. A znovu v ní bude figurovat kontroverzní youtuber Psychopat Bejr, jehož vyzval na zápas jeho bývalý kamarád a málo známý youtuber Karlos Benda.

Ten se s Bejrem rozkmotřil poté, co si v jednom ze svých videí stěžoval na Psychopatovy kauzy a jednání ohledně bezdomovců, s nimiž natáčí svá videa. To celé podle svých slov bez jediné nadávky. Na to ovšem Aleš Bejr reagoval sprostým videem, v němž Karlose uráží, vychloubá se svým majetkem a říká, že je připraven si s ním vyřídit účty z očí do očí. A toho Karlos samozřejmě využil.

Jelikož ovšem tuší, že jejich soukromé setkání by mohlo při potyčce skončit i u soudu, vyzval Psychopata raději na oficiální zápas v ringu. V čem a kde se borci utkají, si může Aleš určit sám. Benda ovšem očekává, že Bejr se, jak je dobrým zvykem, ze zápasu vymluví či výzvu nakonec vůbec nepřijme. Jinak si totiž Karlos myslí, že by svého soupeře, který neměl šanci ani pro známému youtuberovi Pstruhovi, bez problémů porazil. Co myslíte, kývne Psychopat Bejr na tuto výzvu? A kdo z nich by měl větší šanci na výhru?

Sdílejte článek

Přečtěte si také