Datel vs. Pstruh
Autor: YouTube.com a Pavel Grmolec/Swaglift Datel vs. Pstruh

VIDEO: Youtuberská bitka roku?! Hejtr Pstruh vyzval Datla kvůli napadení kluka k brutálnímu zápasu!

Publikováno: 12.07.2017
Jak se k této výzvě Datel vyjádří?
Youtuber Pstruh
Pstruh
Známý tvůrce drsných reakčních videí, za které se ocitl i před soudem, Známý díky své bitce s... Přečíst celé

reklama

Internetový rybníček momentálně začíná žít incidentem kontroverzního youtubera Datla, který na dětském táboře drsně napadl mladého kluka. Na Datla se kvůli jeho nepochopitelnému jednání snáší vlna kritiky a své k tomu samozřejmě řekl i známý internetový hejtr Pstruh.

Ten už se totiž nemůže koukat na Datlovo nesmyslné a agresivní chování z poslední doby, kdy se chce pomalu s každým rvát, a chce mu proto udělit lekci a pořádně ho potrestat. Pstruh, známý to pokořitel Psychopata Bejra v nechvalně proslulé youtuberské bitce, tak vyzval Datla na souboj v ringu!

Datel napadl mladého kluka!

VIDEO: Skandál! Youtuber Datel brutálně napadl mladého puberťáka! Proč to udělal?

Marka Valáška i případného promotéra pak láká na velký zájem diváků, kteří by souboj těchto kontroverzních internetových tváří jistě chtěli vidět. Za zápas i případnou výhru by pak mohl Datel získat deseti tisíce korun.

Uvidíme, jak se Datel k této výzvě postaví. Vzhledem k tomu, jak sám v minulosti vyzýval své odpůrce k zápasům a osobní konfrontaci by mu ovšem podobný zápas neměl dělat problém. Dočkáme se snad tedy opravdu další youtuberské bitky, v níž bude hrát Pstruh jednu z hlavních rolí?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Datel vs. Pstruh

 

Jak se na zápas díváte vy?

VIDEO: Podívejte se na rozbor bitvy mezi Pstruhem a Psychopatem Bejrem! Co se přesně stalo?

reklama