Showbyznys

9. prosince 2022 10:40

redakce Prima Lajk

Edward ze Stmívání už není single! Robert Pattinson roky tajil vztah s touhle kráskou

Robertu Pattinsonovi se povedl husarský kousek. Roky tajil vztah s britskou modelkou.

Britský herec Robert Pattinson je tedy opravdu tajnůstkář. Šestatřicetiletá hvězda filmové série Stmívání aka upír Edward Cullen už totiž celé čtyři roky úspěšně tají vztah s třicetiletou modelkou a herečkou Suki Waterhouse z Británie. Jejich malé-velké tajemství však prasklo během módní přehlídky Dior Men Fall 2023 v egyptské Gíze, kde se poprvé ukázali na červeném koberci jako pár.

„Nikdy nezapomenu na tuto show, pod hvězdami a před pyramidami v Gíze,“ napsala kráska na svůj instagramový profil, kde ji sleduje 2,7 milionu fanoušků. Nádherná Britka není v showbyznysu žádným nováčkem. Svou modelingovou kariéru zahájila už v šestnácti letech a dopracovala to až na titulku časopisů Vogue, Elle nebo Marie Claire. Kromě toho je i úspěšnou podnikatelkou, zakladatelkou značky módních doplňků Pop & Suki a herečkou.

Jak je navíc vidět, Waterhouse si potrpí na známé krasavce a idoly dívčích srdcí. Kromě hezouna Pattinsona, který byl v minulosti zvolen nejkrásnějším mužem planety, totiž modelka randila se zpěvákem Milesem Kanem z pop-rockové kapely The Last Shadow Puppets či hollywoodským hercem Bradleym Cooperem, se kterým se rozešla v roce 2015.

Sdílejte článek

Přečtěte si také